Acum este 27 Iun 2026, 22:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 07 Aug 2012, 20:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Perhinschi Anca scrie:
Imi da impresia ca va cunoastesti de o vesnicie si sa stiti ca va sta tare bine impreuna.
Aceeasi impresie am avut-o si eu, Anca.
Iti multumesc pentru cuvintele frumoase.
Te imbratisez cu drag si trimit un pupic Claudiei.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Aug 2012, 07:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Nico si Ralu, sunteti foarte frumoase. Va felicit pentru intalnirea avuta.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Aug 2012, 10:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Cat ma bucur pentru voi dragele mele, Ralu si Nico. Sunt sigura ca v-ati distrat de minune.
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Aug 2012, 11:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Nadina, Ovidia, va multumesc. Intr-adevar a fost o intalnire frumoasa.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 20 Aug 2012, 17:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Cum bine stiti si am aratat in jurnalul meu de nunta, am primit vizita gargaritei noastre, Ovidia si al barbatelului ei, cum ii place sa-l alinte. Stiam ca va fi o intalnire emotionanta, insa nu mi-am imaginat ca va avea acest efect asupra mea. Cine a cunoscut-o imi intelege sentimenetele. Prezenta ei intr-un moment atat de important din viata mea, a insemnat foarte mult pentru mine si nu voi uita niciodata. Cuvintele sunt prea sarace pentru a va scrie tot ce am simtit cand am cunoscut-o, dar sper ca ea a inteles si ca a ramas cu aceasi impresie despre mine.


_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 21 Aug 2012, 17:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dragele mele, tare ma bucur pentru voi. Sa pastrati aceasta prietenie frumoasa.

O calda imbratisare,

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Aug 2012, 14:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Alia si Ovidia, ma bucur pentru voi ca ati reusit sa va intalniti. Sper sa mai aveti ocazia sa va vedeti si sa continuati aceasta frumoasa prietenie.

Duminica, am primit vizita unei gargarite. Prima gargarita cu care m-am intalnit de cand sunt in gradina.
Dalina, ma bucur ca te-am cunoscut. Esti exact cum mi-am imaginat si cum te-am cunoscut pe forum. Ai o familie foarte frumoasa. Riana si Emanuel sunt doi scumpi. Deja imi este dor de voi. Sper sa ne revedem curand.
Pupici dulci pentru toti.


_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Aug 2012, 15:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Apr 2009, 02:35
Mesaje: 1610
Locatie: Lugoj
Nume forum:1
Ovidia si Alia, ma bucur mult pentru intalnirea voastra.
Va pup.

Rugaciunile mele au fost auzite si dupa o calatorie lunga si obositoare, Nadina, fetita mea de suflet, a ajuns in casa mea. Am petrecut cateva zile frumoase alaturi de micuta mea draga, timp in care am povestit si am cusut. Am avut mereu impresia ca ne cunoastem de-o viata si acum doar ne-am reintalnit.

La plimbare prin Lugoj:



La o sedinta de goblenat:


_________________
Gargarita-Primula-de-Seara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 23 Aug 2012, 15:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
RamonAli, nimic, chiar nimic nu este intamplator pe lumea asta.

Dragelor, ma bucur ca reusiti sa va intalniti si ca topicul acesta prinde iarasi viata. Se vede pe chipurile voastre bucuria de a fi impreuna si de a va fi intalnit.

Pupici tuturor.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 24 Aug 2012, 00:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Nadina, Dalina, RamonAli, ma bucur pentru voi. Ma emotioneaza aceste intalniri ce duc la prietenii adevarate. Va imbratisez pe toate cu drag.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania