Acum este 27 Iun 2026, 22:38

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 24 Aug 2012, 12:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Nu-i asa ca sunt emotionante intalnirile?
Alia si Ovidia, Nadina si Dalina, ma bucur pentru voi si pentru prietenia voastra.
Chiar daca sunt un dute-vino continuu, tot am reusit vineri sa ma vad cu doua gargarite dragi sufletului meu. Speranta, implinire, bucurie si dorinta, sunt cuvinte ce pot descrie intalnirea ce a avut loc pe 17.08.2012. Despre gargarite ce pot spune?! Sunt minunate, asa cum le-am lasat, asa cum mi le-am inchipuit. Ei, acum ghiciti voi despre ce gargarite vorbesc? Hi! Hi! Hi!

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 24 Aug 2012, 12:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Una din ele stiu cine e, si imi pare foarte rau ca nu am reusit sa ne vedem acum, dar sunt sigura ca vor mai fi alte ocazii.

Asteptam raspunsul la intrebarea ta.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 25 Aug 2012, 01:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Onuta, ma bucur ca ati reusit sa va vedeti. Eu am informatii din interior, asa ca las alte Gargarite sa ghiceasca.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 25 Aug 2012, 09:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Oana, Nico, Onuta, va multumesc pentru mesajele si gandurile voastre. Au fost doua intalniri de neuitat.
Cu drag,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Aug 2012, 11:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Dragi gargarite, ma bucur pentru intalnirile voastre. Sigur au fost incarcate de emotii si buna dispozitie. La cat mai multe intalniri.
Va pupa,

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Aug 2012, 12:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Oana, cu siguranta vor mai fi ocazii. Trebuie doar sa ni le facem noi. Hi! Hi! Hi!
Ei bine, va dezvalui ca am revazut-o pe Elena, Gargarita vesela din Nori, dar am si cunoscut-o pe Ralu la fel de speciala cum este aici pe forum. Poate Ralu ne va aduce si dovada.
Ralluca Dobasu scrie:
Sigur, au fost incarcate de emotii si buna dispozitie.
Asa este Ralluca.

Va pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Aug 2012, 14:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Cat de frumoase si de emotionante sunt intalnirile voastre gargaritelor. Ma bucur pentru voi si sa stiti ca sunt cu gandul si inima alaturi voua. Va pup si va felicit din suflet pentru ceea ce faceti.
Pupici.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 27 Aug 2012, 10:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
RamonAli si Nadina, ma bucur ca ati reusit sa va cunoasteti si mai ales sa petreceti niste zile atat de frumoase impreuna.
Nadina, cat despre intalnirea cu Dalina, aceleasi sentimente le-am avut si eu. Mai ales ca a fost tot prima gargarita din gradina cu care m-am intalnit.
Onuta, Ralu si Elenuta, pentru voi si frumoasa prietenie ce s-a legat, o sarutare de roua.


_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 27 Aug 2012, 14:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Draga gargarite, sunt tare frumoase si emotionante intalnirile voastre.
Va pup si va imbratisez cu drag pe toate.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 27 Aug 2012, 22:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Draga Alia, nu stiu sa-mi exprim in cuvinte bucuria ca te-am putut cunoaste. Desi distanta este foarte mare si ne-am vazut fizic doar acum, simt ca te cunosc de o viata. Sper sa ne mai putem intalni si in viitor.
Felicitari pentru intalnire dragele mele, Nadina si Dalina.
Cat ma bucur ca v-ati putut intalni dragele mele, RamonAli si Nadina.
Onuta, ce intalnire grozava! Eu am avut norocul sa le cunosc si pe Elena si pe Ralu.
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania