Acum este 27 Iun 2026, 08:26

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 03 Sep 2013, 13:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Si pentru noi e valabila zona Unirii.

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 03 Sep 2013, 13:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Mar 2009, 15:22
Mesaje: 260
Locatie: In nori
Pai, daca este mai pe dupa-amiaza as zice si eu prezent. Sambata am liber ca merg la o nunta si duminica as munci de la 9 a.m pana la ora 12 (Doamne ajuta sa vina toti la munca!). Sunt rezerva si daca vin toti colegii la munca, dupa ora 12 vin oriunde.

_________________
Elena - Gargarita-din–Nori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 03 Sep 2013, 18:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Refac lista pentru intalnirea de duminica:
- Rodic;
- Cosmina;
- Mireille;
- Alexa;
- Nuti;
- Elza;
- Helen;
- Nadina;
- Madalina;
- Elena.
Sper ca nu am omis pe nimeni.
Ora am inteles ca va fi 14:00, mai ramane sa stabilim locul.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 04 Sep 2013, 07:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Dragele mele, desi la sfirsit de saptamina nu voi fi in Bucuresti, fac tot posibilul sa ajung si eu la intilnire.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 04 Sep 2013, 08:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ce intalnire frumoasa se anunta! Va felicit pentru initiativa si va doresc sa aveti o duminica dupa-amiaza foarte frumoasa impreuna.

Fetelor din Iasi (si nu numai), credeti ca am putea face si noi ceva, la o scara mai mica, avand in vedere ca suntem si mai putine in zona?

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 04 Sep 2013, 15:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Ora si noua ne convine.
Ca locatie Unirii pentru ca, este o locatie acceptabila si pentru micuta mea Nadina, care de la gara poate veni cu metroul.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 05 Sep 2013, 02:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Refac lista pentru intalnirea de duminica ora 14.00:
- Rodic;
- Cosmina;
- Mireille;
- Alexa;
- Nuti;
- Elza;
- Helen;
- Nadina;
- Madalina;
- Elena;
- Tina.

Cum ultima intalnire a avut loc la Mc-ul de la Unirii si nu s-au putut muta mesele ma gandeam daca aveti alta sugestie unde sa mergem dupa ce ne strangem toate. Poate este bine sa facem chiar si o rezervare (ma pot ocupa eu de acest aspect, doar ca nu am idee in zona unde am putea sa mergem ca sa pot veni cu o propunere).

Monica, imi cer scuze anticipat daca propunerea mea de a stabili deja o locatie nu este conforma cu regulile acestui forum.

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 05 Sep 2013, 08:44 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4719
Nume forum:1
Rodic, puteti opta pentru o intalnire la o locatie din zona Lipscani (in studentie ajungeam in 3 minute de la Unirii pe Lipscani). Sunt suficiente locatii acolo si puteti sa alegeti sa stati, functie de vreme, fie in restaurant, fie pe terasa.
Din pacate, nu va pot indica un nume, dar gargaritele din Bucuresti banuiesc ca stiu mai bine.

_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 05 Sep 2013, 20:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2012, 19:32
Mesaje: 6075
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Draga Oana, la mine este mai greu cu zilele libere in aceasta perioada insa mi-ar placea sa ne vedem. Poate se mai anunta si alte gargarite.

_________________
Vero - Gargarita-de-Aur-cu-Buline-Diamantate
Gargarita anului 2019


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 05 Sep 2013, 20:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Vero, nu este musai sa fie saptamana aceasta. Putem astepta pana vei fi ceva mai libera.

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania