Acum este 24 Iun 2026, 17:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 238  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 13:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2010, 22:19
Mesaje: 348
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Buna dimineata, Gargarite dragi!
Si eu sunt trista, Ralu, dar trebuie sa ne revenim.
Iti trimit o imbratisare calda de aici, din Romania.
Pupici.

_________________
Prietenul este cel cu care râzi, plângi şi te rogi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 13:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Ce bine este in gradina. Simt ca uit de toate. Imi era asa dor de voi.
Va doresc un an plin de bucurii si multa sanatate.
Eu am inceput prost din prima zi a anului.
Am sucit piciorul. Dar trece si asa am mai mult timp pentru goblenat.
Nu vreau sa va intristez cu problemele mele ci sa va zic ca sunteti minunate gargaritelor si ca nu ma mai pot desprinde de aceasta gradina.
Va pup si toate cele bune.
Multa sanatate si bucurii si celor de la TTT pentru a ne incanta cu cat mai multe goblene frumoase.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 14:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mar 2006, 04:38
Mesaje: 346
Nume forum:1
Ralu si Viorela, intotdeauna am fost trista in astfel de situatii.
Adelina, nu stii cat ne-ai lipsit tu, noua!

_________________
Lucia - Gargarita-Eden


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 14:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Si la Iasi a fost senin, cica s-a vazut bine eclipsa, dar de la mine din apartament nu se vede soarele.

La un moment dat, seninul de afara s-a schimbat intr-o lumina mai ciudata si am stiut ca atunci este eclipsa. A tinut-o asa cred vreo jumatate de ora, apoi incet-incet lumina a inceput sa-si recapete intensitatea.

In 1999 am vazut eclipsa de pe balconul apartamentului de la Radauti, nu mai tin minte pasarile, tin minte intunericul acela destul de apasator. Nici nu este de mirare ca de-a lungul timpului eclipsa a avut atatea conotatii negative.

Pupici,

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 15:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Gargarite harnicute va felicit pentru minunatele goblene in lucru.
Am incercat sa scriu cateva cuvinte si imi cer scuze fata de cele la care nu am reusit.
Dar nu pot abuza de calculator.
Sper ca voi reveni cat mai curand.
O sa va urmaresc prin telefon.
Va pup si sa aveti o zi frumoasa.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 18:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Dec 2009, 22:39
Mesaje: 618
Nume forum:1
Din pacate, la mine nu s-a vazut nimic, cerul a fost plin de nori.

_________________
Mogin Paraschiva - Drumul catre casa unui prieten nu este niciodata lung.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 20:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Feb 2008, 22:17
Mesaje: 174
Nume forum:1
Am adus ceva dulce ca este seara:


_________________
Sandra - Gargarita-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 04 Ian 2011, 21:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Buna seara, dragi gargarite.
Oana, ai dreptate, la Iasi s-a vazut foarte bine eclipsa. Eu eram la servici, dar cu toate acestea, am simtit cand soarele a pierdut din intensitate si mi-am adus aminte de eclipsa. Si pentru ca de la mine de la servici se vede foarte bine soarele, am privit cu placere eclipsa prin radiografia sefului (hi, hi, hi). Totusi, pana cand a trecut am simtit o permanenta apasare, care a trecut cu revenirea in forta a soarelui.
Pupici tuturor.

_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 05 Ian 2011, 09:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Buna dimineata!
Ce faceti, dragi gargarite?
Eu ma bucur ca s-a mai linistit putin atmosfera in aceasta minunata gradina pusa la dispozitie de echipa TTT si sunt sigura ca sta in puterea noastra sa facem ca acest loc sa redevina o oaza de liniste si bucurii.

La Pitesti este o dimineata geroasa si va invit in cafenea sa ne mai incalzim putin cu o cafeluta sau cu un ceai fierbinte:





Sa aveti o zi buna si spor la cusut.
Va pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 05 Ian 2011, 09:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Abriela, multumesc de cafeluta.
Eu vin cu micul dejun.




Ceva usor dupa mesele bogate de la sarbatori, eu una sunt la dieta, sa vedem daca reusesc.
Va pup si va doresc o zi frumoasa si cu spor.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 238  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania