Acum este 22 Iun 2026, 09:39

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 314  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 05 Apr 2010, 16:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Mar 2008, 11:00
Mesaje: 1489
Nume forum:1
Ciocnesc si eu cu voi, fetelor.

Am iesit aseara sa vad orasul. Este liniste si multa pace cand oamenii sunt plecati din oras. Pe ici pe colo, trecatori plimbandu-se alene. In parc, cateva banci ocupate. Important: au inflorit zarzarii si te invaluie cu mireasma florilor.
In miros de zarzar, va imbatisez.

_________________
Zoica - Gargarita-Gospodina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 05 Apr 2010, 17:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2007, 11:56
Mesaje: 901
Nume forum:1
Eli, adevarat a Inviat!

Am adus si un ou pentru tine pentru ca esti o dulce.


_________________
Mariuta - Gargarita-Oda-Gargaritelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 06 Apr 2010, 19:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Vin si eu cu oua rosii ca sa ciocnim.


_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 06 Apr 2010, 19:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Mai 2007, 06:50
Mesaje: 265
Nume forum:1
Ana, de ce nu ma mira ouale tale frumoase? Eu ciocnesc cu drag.

_________________
Cel mai bun serviciu pe care ti-l face un prieten este sa-ti fie alaturi atunci
cand gresesti.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Apr 2010, 10:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Si cum duminica a fost ziua mea de nastere, am venit sa va ofer o feliuta de tort chiar daca este virtuala.





Va doresc o saptamana minunata.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Apr 2010, 11:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Alexa, desi cu intarziere iti urez si eu un calduros La Multi Ani, sanatate si implinirea tuturor dorintelor. Sa fi sanatoasa si sa ai grija de minunile din viata ta!
Acum ma asez linistita sa savurez o feliuta de tort.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Apr 2010, 13:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Vai, Alexa, cum a scapat ziua ta asa neobservata de gargarite? Stiu ca ele sunt vigilente.
Oricum, desi cu intarziere, dar din inima: La multi ani!, multa sanatate tie si familiei tale dar si gargarelului cel mic din burtica.
Tortul este superb.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 07 Apr 2010, 18:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Cu scuzele de rigoare ca este cu intarziere, draga Alexa, vreau sa-ti daruiesc tot atatea trandafiri cat si anii pe care i-ai implinit, multa sanatate si parte numai de bucurii.
Un sincer La multi ani, Gargarita-Minune-de-Mama.



P.S. Un tort deosebit.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 08 Apr 2010, 09:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Dragele mele gargarite, poftiti la o cafea!


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2010
MesajScris: 08 Apr 2010, 10:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2010, 09:57
Mesaje: 584
Nume forum:1
Buna dimineata, fetelor. Cafeluta este binevenita. Am baut una dar niciodata nu este sufiecienta.

_________________
Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 3138 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 314  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania