Acum este 18 Apr 2024, 20:57

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1743 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 175  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 25 Mar 2018, 21:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6080
Nume forum:1
Draga Monica, dragi gargarite, din pacate am vazut ca fotografia lalelei mov nu se vede, dar nu am mai putut edita, asa ca o atasez acum:



Numai bine si o seara minunata tuturor!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 10:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Buna ziua, dragi gargarite,
Buna ziua draga Monica, dragi gargarite TTT,

Am avut un sfarsit de saptamana de vis, plin de veselie, bucurie, de emotia intalnirii/reintalnirii cu gargarite dragi.
Dragi gargarite ma bucur tare mult ca am reusit sa ne intalnim si in acest an sa sarbatorim "Ziua gargaritelor" la Bucuresti.
Madalina, Nadina, Victory, Leana, Tina, Dalina, Gigik, Adria ma bucur ca ne-am revazut, Ovidia, Mariana, Lenuta ma bucur tare mult ca ne-am cunoscut. Desi cele cateva ore au trecut pe nesimtite de parca abia ne intalnisem si a trebuit sa ne si despartim, mi-am reincarcat bateriile pana la urmatoare intalnire.

Si acum va aduc dovada unei intalniri minunate : gargarite fericite, cadouri frumoase primite de la gargarite dragi dar si din partea echipei TTT carora le multumesc din suflet:













Va imbratisez cu mult drag si va doresc o saptamana minunata,


_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 11:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12474
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Buna dragele mele. Spre marea mea bucurie am fost si eu prezenta pentru prima data la intalnirea gargarilelor. Am mai cunoscut in diferite ocazii gargarite dar la o intalnire oficiala nu am fost. Nu prea ma pricep la cuvinte, dupa cum stiti, dar as vrea sa reiasa intreaga mea fericire ca am fost alaturi de voi: Adria, Dalina, Gigik, Helen, Leana, Lenuta, Madalina, Mariana, Nadina, Tina si Victory. Nu uit si de Catalin mesagerul lui Rodi. Abia astept urmatoarea intalnire. Am petrecut clipe minunate si nici nu stiu cand a zburat timpul.
Multumesc TTT pentru minunatul cadou. Multumesc si ca m-ati facut partasa.



Va multumesc si voua gargaritelor dragi pentru tot.



Ca niciodata eu nu am facut fotografii. Abia astept sa puna celelalte gargarite "dovezile". Ha, ha, ha!
Pup dulce.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 14:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2262
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ce frumos, ce fete si fețe frumoase! Ma bucur ca ati reusit sa va vedeti, ma bucur sa revad gargarite cu vechime in club, dar sunt si cateva persoane pe care nu le recunosc.

Va pup cu drag,

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 16:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 6882
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Dragele mele Dalina, Adria, Helen, Madalina, Victory, Tina, Leana, ma bucur tare mult ca v-am revăzut.
Dragele mele Nadina, Mariana, Ovidia, Lenuța îmi pare tare bine ca v-am cunoscut.
A fost o întâlnire atât de frumoasă, iar fotografiile de grup sunt atât de reușite, fiindcă se vede bucuria și încântarea pe fetele noastre.
Nu știu voi, dar pe mine, aceasta întâlnire m-a încărcat cu multa emoție și fericire.
Pot sa va spun ca în noaptea de dinainte abia am putut sa adorm de emoții.
A fost o întâlnire reușită plina de zumzetul gargaritelor gobleniste.
Abia aștept următoarea întâlnire, și de data asta va promit ca o sa plec printre ultimile.

Dovezi la ceea ce am relatat mai sus:





Cadourile atât de frumoase si atent alese:



Draga noastră zanuta Monica, îți mulțumesc din suflet pentru cadoul atât de special, prosopelul personalizat, care îmi place tare mult!

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 16:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 6882
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Din imaginea plina de cadouri lipsește unul deosebit, la care draga noastră Ovidia a muncit cu siguranță câteva ore bune.
L-am așezat pe masa pentru a avea grija sa nu îl stric, și în graba și nebunia mea de a ajunge la cursuri, l-am uitat.
Ovidia îți mulțumesc din suflet pentru cadoul deosebit și iți promit ca îl voi recupera cât de curând de la Mădălina.
Te pup și te îmbrățișez.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 18:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 6080
Nume forum:1
Dragi gargarite, ma bucur mult ca fotografiile voastre sunt mult mai reusite si transmit tuturor atmosfera foarte placuta de la intalnirea de ieri.
Draga Oana, este randul meu sa te lamuresc de data asta:
- pe randul de jos, de la stanga la dreapta, sunt: Dalina, Ovidia si Victory;
- pe randul doi, tot de la stanga la dreapta, sunt: Nadina, Lenuta, Madalina, Leana, Adria si Helen;
- pe randul trei, de la stanga la dreapta (dar in partea stanga a grupului), sunt: Tina, Gigik si Mariana;
Noi am fost 12, dar si Rodi a fost alaturi de noi, prin intermediul baiatului ei mai mare, Catalin.



Numai bine si o saptamana minunata tuturor!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 26 Mar 2018, 19:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Dec 2004, 22:29
Mesaje: 2857
Nume forum:1
Dragi gargarite, a fost o bucurie imensa sa particip la intalnirea din Buccuresti. Sunteti minunate. Lenuta, Ovidia si Marianna ma bucur mult ca v-am cunoscut. Dalina, Nadina, Leana, Adria, Helen, Tina, Gigik si Victory am fost foarte fericita sa va revad. Abia astept o noua intalnire.
Multumesc TTT pentru ca ne sunteti alaturi la fiecare intalnire.

Va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Perla-Zambind-Soarelui


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 27 Mar 2018, 09:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2011, 21:23
Mesaje: 1572
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Dragi gargarite, ma bucur nespus de mult ca am putut sa va cunosc personal, si am trecut de bariera calculatorului... Cum spunea si Lenuta, au meritat din plin cele 8 ore de drum! Chiar daca nu am stat pana la final.
Va multumesc din suflet pentru cadouri dragele mele Helen, Adria, Nadina, Gigik, Dalina, Lenuta, Leana, Tina, Victory, Ovidia, Madalina.
Multumesc echipei TTT, multumesc Monica, pentru prosopelul personalizat. Acum simt ca fac parte cu adevarat din "clanul gargaritelor" asa cum ne numeste prietenul meu, hi hi hi.
Nu stiu cum de nu am facut poze, eram atat de atenta la toate fetele ca telefonul a somat.



P.S: abia astept urmatoarea intalnire!

Va imbratisez cu drag,

_________________
Gargarita-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 27 Mar 2018, 13:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2262
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Multumesc, draga Leana, pentru precizari!

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1743 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 175  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania