Acum este 22 Iun 2026, 19:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Paste fericit in 2006!
MesajScris: 18 Oct 2009, 21:37 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2009, 16:06
Mesaje: 4719
Nume forum:1
Paste fericit in 2006! by Admin TTT (4020 mesaje), la 20-04-2006
Astazi, sirul de urari, postate pe acest forum parca vor sa creeze un sir uman de ganduri pentru necajitii de pe malurile Dunarii.
Un gand bun care sper sa dea roade. Fie ca apele sa se opreasca din furia lor si Domnul sa aduca putina Lumina si in sufletele lor acelor fiinte (oameni si animale).
In numele colectivului de la Rogoblen precum si a celor de la celalalte compartimente care incearca sa va aduca bucuria, frumosul, ineditul in casa, va urez doar:
Lumina, pace si iubire!


P.S. Restul va aduce iepurasul!



Replica: Paste fericit! by FRINCU FLORENTINA (10 mesaje), la 21-04-2006
Paste fericit, alaturi de familie si cei dragi, multa sanatate si liniste sufleteasca!

Replica: Sarbatori pascale by Admin TTT (4020 mesaje), la 23-04-2006
cu bucurii!
Ousorul de mai jos este pentru tine Florentina!



Replica: Hristos a inviat! by Admin TTT (4020 mesaje), la 23-04-2006
Hristos a inviat!



Replica: Mesajul by Camelia Jura (193 mesaje), la 25-04-2008
de la Rogoblen, din 2006 este unul ce mi-a ramas intiparit in inima. Din acest motiv, astazi va trimit, de aici, toate urarile mele de Lumina, pace si iubire!


_________________
Monica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania