Acum este 22 Iun 2026, 04:15

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Sarbatoritzii lunii noiembrie
MesajScris: 20 Oct 2009, 10:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2008, 13:49
Mesaje: 267
Nume forum:1
Sarbatoritzii lunii noiembrie by cucos catalina (1635 mesaje), la 05-11-2008

La multzi ani! pentru Marian, Gargarelul nostru rasfatzat. Nu am shtiut, ce cadou sa-tzi fac, dar daca tot vine frigul, alege-tzi o armura din fotografia postata.



Replica: Sarbatoritii lunii noiembrie by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 07-11-2008

19 noimebrie - Pricopie Ioana
21 noiembrie - Bara Toderici Rada Mihaela
26 noiembrie - Constantin Camelia
29 noiembrie - Agache Silvia
Mai este cineva?


Replica: Si nu pot trece fara by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 07-11-2008

sa-i urez La Multi Ani! si sarbatoritului nostru Marian. Iti aduc un cadou inedit. Sper sa-ti placa.



Replica: Vin by Pricopie Ioana (387 mesaje), la 10-11-2008

si eu, cu ziua pe 19 noiembrie.
Si La Multi Ani, Marian!


Replica: Deci ne pregatim sa by Ileana Miroiu (818 mesaje), la 10-11-2008

mancam tortuletz facut de tine, Ioana!

Era sa plec fara sa te felicit, Mariane. Nu mi-as fi iertat-o.
La multi ani, Mariane!


Replica: Sarbatorita de azi. by Laura Brasoveanu (942 mesaje), la 15-11-2008

Buna dimineata, by Ionita Victorita (116 mesaje), la 15-11-2008

am facut cafeaua si va astept. Zile frumoase va doresc si va invit la o felie de tort pentru ca este ziua printesei mele, Roxana.


Replica: La multi ani, by Pricopie Ioana (329 mesaje), la 15-11-2008

printesei tale, Victorita! Sa aiba o viata senina, sa fie sanatoasa si fericita, iar tie sa-ti aduca numai bucurii!
Multumim de tort.


Replica: Victorita, by Laura Brasoveanu (942 mesaje), la 15-11-2008

la multi ani pentru un boboc de floare si fie ca viata-i sa-i zambeasca in fiecare zi!



Replica: La multi ani by Camelia Jura (193 mesaje), la 15-11-2008

pentru Roxana ta! Sa iti traiasca si sa aiba parte numai de bucurii in viata!



Replica: Victorita, by Doi na (598 mesaje), la 15-11-2008

sa iti traiasca bobocul de fata!



Replica: La multi ani by Calinescu Ramona Nicoleta (983 mesaje), la 15-11-2008


pentru fetita ta, Victorita!



Replica: La multi ani, Ioana, by Ionita Victorita (694 mesaje), la 19-11-2008

multa sanatate si tot ce iti doresti.



Replica: La multi ani, Ioana! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 19-11-2008

Sa fii sanatoasa, fericita si iubita mereu!



Replica: Ioana, La multi ani by Bara-Toderici Mihaela Rada (249 mesaje), la 19-11-2008

si multa fericire!


Replica: Sa fii iubita, sa fii sanatoasa by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 19-11-2008

si tot binele din lume iti doresc.
La multi ani, Ioana!



Replica: La multi ani, Ioana! by STAICU LUMINITA (617 mesaje), la 19-11-2008



Replica: La multi ani! by Maria Nistor (5039 mesaje), la 19-11-2008




Replica: La multi ani, Ioana! by tanasa clementina (1372 mesaje), la 19-11-2008


Replica: Va multumesc by Pricopie Ioana (387 mesaje), la 20-11-2008

din suflet pentru urari!

Si stati sa vedeti cine mi-a adus florile...



Replica: Ioana, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 20-11-2008

te invidiez! Vreau si eu un cavaler ca al tau! Si care sa imi aduca flori...

Pupici pentru tine si pentru... mesager!


Replica: Vin mai tarziu cu urari by Stefanescu Elena (2780 mesaje), la 20-11-2008

dar abia acum a venit laptopul de la doctor. Cu scuzele de rigoare, Ioana iti doresc numai bine,sanatate, bucurii si un calduros La multi ani! Piticul este tare cu florile in mana. Bravo lui!


Replica: Scuze pentru intarziere Ioana. by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 20-11-2008

La multi ani multa fericire si numai bucurii iti doresc.



Replica: La multzi ani! by cucos catalina (1635 mesaje), la 20-11-2008

Toate dorintzele sa tzi se implineasca, Ioana! Sa fii sanatoasa shi inconjurata mereu de familie shi de prieteni!



Replica: Ioana, by Laura Brasoveanu (942 mesaje), la 24-11-2008

nimic nu va putea zdruncina credinta ta, ca cel mai frumos buchet ramane cel al mesagerului nazdravan, asa ca iti aduc o boare de roz pentru ziua ta, iti zambesc cu urari de sanatate si iti doresc bucuria de a iubi si a fi iubita.
La multi ani!
Pupici pe mainile ce aduc florile pentru tine.



Replica: La multi ani, Camelia, by tanasa clementina (1372 mesaje), la 26-11-2008

sa fi fericita alaturi de cei ce te iubesc! Mii de imbratisari.


Replica: La multi ani, Camelia! by Pricopie Ioana (387 mesaje), la 26-11-2008

Sa fii sanatoasa, voioasa si sa ai mereu in viata parte numai de ce este mai bun!
Pupici si sa ai o zi plina de soare!


Replica: La multi ani!, by Stefanescu Elena (2780 mesaje), la 26-11-2008

Camelia multa sanatate, bucurii si numai bine, iti doresc.


Replica: La multi ani! Camelia! by Maria Nistor (5039 mesaje), la 26-11-2008



Replica: La multi ani, Camelia! by STAICU LUMINITA (617 mesaje), la 26-11-2008


Replica: La multi ani, Camelia! by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 26-11-2008


Sa ai in viata numai bucurii!



Replica: La multzi ani, Camelia! by cucos catalina (1635 mesaje), la 26-11-2008

Sa ai parte de tot ceea ce-tzi doreshti shi sa fii mereu inconjurata de suflete frumoase!



Replica: La multi ani, Camelia, by Ionita Victorita (694 mesaje), la 26-11-2008

sa fii fericita si toate visele sa ti se implineasca!



Replica: Camelia, by Oana Stancu (356 mesaje), la 26-11-2008


o viata plina de zile vesele!



Replica: La multi ani, Camelia! by Maria Zanfir (584 mesaje), la 26-11-2008



Replica: Camelia by Laura Brasoveanu (942 mesaje), la 26-11-2008

sa ti se implineasca visele si sa fii mereu iubita!

La multi ani!

Iti zambesc de ziua ta, tie si printesei tale.



Replica: La multi ani, Camelia by Anisoara Nichita (236 mesaje), la 26-11-2008

si viata-ti sa-ti fie, tot o bucurie!



Replica: Ma bucur mult by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 26-11-2008

ca astazi este ziua ta, Camelia. Astfel, am prilejul sa-ti inmanez acest buchet cu flori.
La multi, multi ani!



Replica: Camelia, by Ileana Miroiu (818 mesaje), la 26-11-2008

m-am tot gandit ce flori sa iti aduc si pana la urma, m-am hotarat la frumusetile de mai jos, numai bune de pus la fereastra.
La multi ani!


Replica: La multi ani! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 27-11-2008

Este mai tarzie urarea mea...



Replica: Pentru ca m-ati felicitat de ziua mea va aduc zambete by Marian Topala (541 mesaje), la 28-11-2008

Catavencii i-au desemnat, marti seara, in cadrul Marelui Bal al Academiei Catavencu - Criza si Pedeapsa, pe castigatorii premiilor Bula Demnitarului.

Categoria "Din putul gindirii"

Nominalizati:
1. Ionut Dolanescu: "Cred ca Romnia are grave probleme de polutie, mai ales Bucurestiul. Eu, individual, chiar imi doresc sa ma mut din Bucuresti, din cauza traficului, din cauza polutiei."
2. Gigi Becali: "Eu mi-am pus Boom TV asta, de curind. Si la Boom TV sint si doua programe porno. Si i-am spus lu` ala: "Bai, astea scoate-mi-le. In primul rind, n-am nevoie. In al doilea rind, daca le am, ma uit la ele."
3. Catalin Zmarandescu (candidat PNG la Camera Deputatilor): "Nu pot sa spun acum ca ma pricep la politica. Ar insemna ca mint. In schimb, m-am uitat peste doctrina partidului, dar n-am aprofundat-o."
4. Lia Olguta Vasilescu (deputat PSD, ex-PRM): "Eu am spus de cind am intrat in PSD ca mi se pare prea multa democratie in acest partid."
Castigator:
Mircea Geoana (presedinte PSD): "PSD e un partid atit de mare, incit au loc si cei care vor mici."

Categoria "Gindesc, deci ma risc"
Nominalizati:
1. Nicolae Vacaroiu: "Eu personal, cred ca in medie, pe zi, pe citire rapida, lecturez cel putin 2.000 de pagini."
2. Mircea Geoana: "Situatia aceasta pare sa creeze prea multa emotie intr-un pahar cu apa."
3. Traian Basescu. Aflat in vizita intr-un judet afectat grav de inundatii, el a spus: "Vor raspunde si autoritatile, dar cred ca si Dumnezeu putin, ca ne-a dat atita apa."
4. Bogdan Ciuca (vicepresedinte PC): "Ca sa pleci, trebuie sa ai unde sa te duci. Ca sa te duci undeva, trebuie sa gasesti un loc liber."
5. Aurelian Pavelescu (vicepresedinte PNT-CD): "Domnul Adrian Nastase l-a atacat pe Traian Basescu in persoana domniei sale, in omenitatea, in ceea ce reprezinta domnia sa ca om, caracteriologic."
6. Gigi Becali: "In orice mita e ceva negativ. M-ati inteles?"
Cistigator:
Christian Ciocan (purtator de cuvint al Polttiei Capitalei) a declarat: "L-am imobilizat pe barbat, desi ma ameninta cu o coada de matura, si am recuperat palaria.."

Categoria "Sexul scuza mijloacele"
Nominalizati:
1. Sebastian Bodu (candidat PD-L la Primaria sectorului 5): "Votul efectiv dureaza maxim 5 minute, adica tot atit cam cit o partida de sex cu sotia/sotul, fara preludiu/postludiu (adica drumul pina si de la sectia de vot). In ambele cazuri, iti indeplinesti o indatorire: in primul caz, civica, in al doilea, conjugala."
2. Ion Iliescu: "Dan Mircea Popescu, tocmai prin aceste calitati deosebite, de om de fond, de om serios, n-are vina necesara unui om care sa si penetreze."
Tot dl. Ion Iliescu: "Nastase e un om cu o forta de penetrare serioasa."
Castigator:
Adrian Nastase: "Sa deconectam pepenele cel mare de la vrej!"

Categoria Marean Vanghelie
Nominalizari:
Marian Vanghelie (primarul sectorului 5): "Ca si prieten cu Sorin Oprescu, ma doare vizavi de atitudinea pe care a avut-o Sorin Oprescu."
Marian Vanghelie (primarul sectorului 5): "Sint oameni tineri, oameni care sint prezenti aici in fata si pe care vreau sa le multumesc."
Marian Vanghelie (presedinte PSD Bucuresti): "Deci, sint sase candidaturi alaturi de Cristian Diaconescu care noi consideram ca sigur vom castiga Capitala in forta."
Marian Vanghelie (primarul sectorului 5): "M-am batut pentru aceleasi principii cum m-am batut si pentru principiul de primar general."
Marian Vanghelie (candidat PSD la primaria Capitalei): "Sper sa iau cele mai multe procente care le va dori bucuresteanul. Intelegeti?"
Marian Vanghelie (primarul sectorului 5): "Toata lumea in unanimitate au fost de acord."
Marian Vanghelie (primarul sectorului 5): "Chiar daca n-am doua sute de kile, cind m-apas, m-apas rau pe oricine."
Cistigator:
Madalin Voicu (membru PSD), referindu-se la Marean Vanghelie: " Deci, Vanghelie are niste carente a discursului."

Premii speciale
1. Primul premiu special - Calin Popescu Tariceanu - erou al muncii capitaliste, pentru ca a ridicat economia ca sa aiba de unde sa se prabuseasca.
Domnia sa a spus: "Imaginati-va ca economia globala este Titanicul, care s-a lovit de aisberg, si unii au inceput dedesubt, la etajele inferioare, sa fie cu apa pana la git, iar sus la etajele II-III, canta muzica, ca in film, si aia la care canta muzica sunt pe aici prin Romania. N-au auzit ca Titanicul s-a lovit de un aisberg. Cam asa suntem".

2. Al doilea premiu special - Traian Basescu. Artist al populismului. Pentru rol principal in filmul "Padurea suspendatilor"
Domnia sa a spus: "Daca eu as fi fost la cirma Titanicului, acesta nu s-ar fi scufundat."

3. Premiul "Giorgio Armeni" pentru eleganta in gestionarea crizei - domnul Varujan Vosganian (in conectarea cu succes a Romaniei la criza mondiala)

4. Pentru Sorin Oprescu, Trofeul "Medic Primar General" pentru arterele de circulatie care ne fac sa ne taiem venele.
El a spus: " Ma apasa promisiunile pe care le-am facut si pe care incerc sa le construiesc si sa le pot rezolva. Daca dau un randament de 85-90% inseamna ca ma pup singur in oglinda. Important este sa stau cu fata la ea."


Replica: La multi ani, Camelia! by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 28-11-2008

Sper sa ma scuzi pentru intarziere.



Replica: Abia ashtept by cucos catalina (1635 mesaje), la 28-11-2008

sa te felicit pe luna decembrie, Mariane! Ai adus mai mult decat zambete!



Replica: La multi ani, Silvia! by olteanu rodica (1159 mesaje), la 29-11-2008


Replica: La multi ani! Silvia, by tanasa clementina (1372 mesaje), la 29-11-2008

sanatate si numai bucurii sa ai in viata.


Replica: La multi ani!, by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 29-11-2008

Silvia multa fericire si multa sanatate!


Replica: Silvia, by Maria Nistor (5039 mesaje), la 30-11-2008

La multi ani! Imi cer scuze de intarziere.


Replica: La multi ani, by Silvia Agache (137 mesaje), la 30-11-2008

pentru fiecare sarbatorita din aceasta luna. Voua, dar si gargaritelor ce nu au uitat de ziua mea, un buchet floral mai deosebit pe fundal cu fulguleti cum este la geamul meu, acum!
Pupici!


Replica: La multzi ani, Silvia! by cucos catalina (1635 mesaje), la 30-11-2008

Sa ai parte de tot binele din lume!
Iarta-mi intarzierea cu care te felicit.



Replica: Un copac cu flori pentru voi, by Andrei Stancu (195 mesaje), la 01-12-2008

gargaritelor.
Va multumesc si eu si printesele pentru urarile de Sfantul Andrei.


_________________
Catalina - Gargarita-Mac, Prima-Gargarita-Sefa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania