La multi ani! by Admin TTT (4020 mesaje), la 08-09-2007
Un cald
La multi ani!
pentru toti prietenii nostri ce-si serbeaza azi, impreuna cu Fecioara, ziua!
Prinos de bucurii, sanatate si impliniri!
In mod special pentru prietenii forumului, Maria si Marian, le multumim pentru topicele minunate si le uram sa ne bucure ani lungi cu momente la fel de incantatoare!
La multi ani, Maria si Marian!
Echipa de la Rogoblen
Im
Replica: Multumesc mult. by Maria Zanfir (584 mesaje), la 08-09-2007
Replica: Si eu va doresc sa va alinte Sfanta Maria! by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 08-09-2007
Replica: La multi ani tuturor Mariilor! by Camelia Jura (193 mesaje), la 08-09-2007 Si eu le doresc sanatate si bucurii!
Cateva gladiole in prag de toamna pentru voi.
Replica: La multi ani! by Admin TTT (4020 mesaje), la 09-09-2007 La multi ani!
si astazi de Sfanta Ana pentru toti prietenii nostrii.
Carari cu sanatate, bucurii si impliniri!
Echipa de la Rogoblen
Replica: La multi ani si sa avem pace! by Georgeta Petrea-Manta (152 mesaje), la 09-09-2007 Ca mor degeaba baietii nostri prin Iraq si Afganistan.
Replica: Pentru toti cei ce poarta numele Mariei si Anei eu le scriu: by Maria Zanfir (584 mesaje), la 09-09-2007 La multi ani!

Replica: Si eu beau un suc in cinstea celor sarbatoriti in acest topic! by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 09-09-2007 La multi ani!
Replica: La multi ani si o imbratisare calda! by Bica Nistor (1427 mesaje), la 09-09-2007
Replica: Ia fiti voi atente cu pisicile astea! by Marian Topala (541 mesaje), la 09-09-2007 Multam fain pentru urari.
Replica: La multi ani, tuturor! by Adela Aura Vlad (420 mesaje), la 09-09-2007 
Replica: O floare by Flori M (373 mesaje), la 09-09-2007 pentru sarbatoritii de ieri si de azi!
