Am intrat in zodia Taurului by cucos catalina (1635 mesaje), la 22-04-2008 "La multzi ani!" celor nascutzi sub acest semn zodiacal!
"La multzi ani!" shi pentru Marian!
Replica: La multi ani, by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 22-04-2008 tuturor taurasilor!
La multi ani! si tie Marian indiferent daca este ziua ta sau nu.
Replica: Multumesc, by Marian Topala (541 mesaje), la 22-04-2008 sefa! Multumesc, Nico!
Imi pare rau ca nu pot sta la parole cu voi - am un proiect pe care trebuie sa il termin saptamana aceasta daca vreau sa am liber toata saptamana ce vine. Ne mai auzim...
N-am poze ca sunt la job.
Replica: La, by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 22-04-2008 ora asta la munca, Marian? Dar constincios mai esti! Spor la munca, sa termini proiectul ca sa te bucuri de saptamana viitoare.
Iti trimit ceva dulce ca sa ai energie
