Acum este 22 Iun 2026, 22:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Am intrat in zodia Taurului
MesajScris: 18 Oct 2009, 21:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2008, 13:49
Mesaje: 267
Nume forum:1
Am intrat in zodia Taurului by cucos catalina (1635 mesaje), la 22-04-2008

"La multzi ani!" celor nascutzi sub acest semn zodiacal!
"La multzi ani!" shi pentru Marian!



Replica: La multi ani, by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 22-04-2008

tuturor taurasilor!

La multi ani! si tie Marian indiferent daca este ziua ta sau nu.


Replica: Multumesc, by Marian Topala (541 mesaje), la 22-04-2008

sefa! Multumesc, Nico!
Imi pare rau ca nu pot sta la parole cu voi - am un proiect pe care trebuie sa il termin saptamana aceasta daca vreau sa am liber toata saptamana ce vine. Ne mai auzim...
N-am poze ca sunt la job.

Replica: La, by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 22-04-2008

ora asta la munca, Marian? Dar constincios mai esti! Spor la munca, sa termini proiectul ca sa te bucuri de saptamana viitoare.

Iti trimit ceva dulce ca sa ai energie


_________________
Catalina - Gargarita-Mac, Prima-Gargarita-Sefa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania