|
Acum este 27 Iun 2026, 08:22
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
|
Pagina 1 din 1
|
[ 2 mesaje ] |
|
| Autor |
Mesaj |
|
Doruletz Mic
|
Subiectul mesajului: Nu sunt ce par a fi Scris: 29 Mar 2010, 21:58 |
|
Membru din: 27 Noi 2008, 17:02 Mesaje: 437 Nume forum:1
|
|
Nu sunt ce par a fi – nu sunt Nimic din ce-aş fi vrut să fiu. Dar fiindcă m-am născut fără să ştiu, Sau prea curând, Sau poate prea târziu… M-am resemnat, ca orice bun creştin, Şi n-am ramas decât cel care sunt (Ion Minulescu)
_________________ Doruletz Mic - Gargarita-Romantica
|
|
| Sus |
|
 |
|
Cristina Sandu
|
Subiectul mesajului: Re: Nu sunt ce par a fi Scris: 30 Mar 2010, 08:27 |
|
Membru din: 06 Feb 2006, 21:22 Mesaje: 578 Nume forum:1
|
|
Frumos, Doruletz Mic. Minulescu ramane o bucurie sa il citesti.
_________________ Cristinas - Gargarita-Zuza-Zambetul-Florilor
| Ultima oara modificat de Admin pe 30 Mar 2010, 09:17, modificat de 2 ori in total. |
| Cristina, nu toata lumea cunoaste limba engleza. |
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pagina 1 din 1
|
[ 2 mesaje ] |
|
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|