Sugestii pentru un viitor goblen by Lamaita Ghilaciu (136 mesaje), la 25-06-2008
Replica: Este by Grigorita Carmen Laura Tereza (1264 mesaje), la 25-06-2008 absolut superb.
Replica: Este diafan. by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 25-06-2008 Ar putea fi ceva in genul
Trio, doar ca ar mai trebui un trandafir adaugat la buchet. Sau poate facem un Duo?
Replica: Eu by Margareta Romascanu (164 mesaje), la 25-06-2008 propun un trio, sa nu fie doua ca, - stii tu unde!
Replica: Sugestii pentru un viitor goblen by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 27-06-2008 Un trio:
Replica: Sugestii pentru un viitor goblen by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 27-06-2008
Replica: Sugestii pentru un viitor goblen by Frunza Nicoleta (3234 mesaje), la 27-06-2008
Replica: Sunt frumosi, by Anisoara Nichita (234 mesaje), la 27-06-2008 dar primul are o anume delicatete.