V-atzi gandit vreodata... by cucos catalina (1629 mesaje), la 05-04-2007 sa patrundetzi in ochiul unei pasari? Sa vedetzi cum arata lumea vazuta de ochiul ei?
Replica: Mi-a by Andrei Stancu (193 mesaje), la 05-04-2007 picat fisa cam greu si apoi am inteles jocul de cuvinte:
bird`s view - prin ochiul unei pasari
bird`s view - vederea aeriana
Nu ti-ar placea sa zbori?
Replica: Ba da. by cucos catalina (1629 mesaje), la 06-04-2007 Visez foarte des ca zbor; de obicei in acest fel de vis, ma urmareshte un barbat solid de care mi-e frica shi fug de el urcand intr-o cladire, care este inca in constructzie, iar la ultimul nivel sar cu mainile intinse. Simt acea senzatzie, cand imi amintesc visul shi este tare placut. Dar shi unul din visurile mele este sa am o parashuta. A mea.
Tu, Andrei, ai visat cum este sa zbori? Sau ai depins vreodata de o parashuta?
Replica: Am visat ca zbor, by Andrei Stancu (193 mesaje), la 08-04-2007 dar imi era teama. Sper insa ca odata si odata voi zbura. Oare cine nu a visat sa zboare?
Paste fericit!
Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008
Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008
Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008
Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008
Replica: Imi by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 13-06-2008 plac la nebunie, pasarele acestea-gaze.
Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 06-07-2008
Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008
Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008
Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008
Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008 