Acum este 22 Iun 2026, 04:52

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: V-atzi gandit vreodata...
MesajScris: 03 Aug 2009, 12:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2008, 13:49
Mesaje: 267
Nume forum:1
V-atzi gandit vreodata... by cucos catalina (1629 mesaje), la 05-04-2007
sa patrundetzi in ochiul unei pasari? Sa vedetzi cum arata lumea vazuta de ochiul ei?

Replica: Mi-a by Andrei Stancu (193 mesaje), la 05-04-2007
picat fisa cam greu si apoi am inteles jocul de cuvinte:
bird`s view - prin ochiul unei pasari
bird`s view - vederea aeriana
Nu ti-ar placea sa zbori?



Replica: Ba da. by cucos catalina (1629 mesaje), la 06-04-2007
Visez foarte des ca zbor; de obicei in acest fel de vis, ma urmareshte un barbat solid de care mi-e frica shi fug de el urcand intr-o cladire, care este inca in constructzie, iar la ultimul nivel sar cu mainile intinse. Simt acea senzatzie, cand imi amintesc visul shi este tare placut. Dar shi unul din visurile mele este sa am o parashuta. A mea.

Tu, Andrei, ai visat cum este sa zbori? Sau ai depins vreodata de o parashuta?



Replica: Am visat ca zbor, by Andrei Stancu (193 mesaje), la 08-04-2007
dar imi era teama. Sper insa ca odata si odata voi zbura. Oare cine nu a visat sa zboare?
Paste fericit!



Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008



Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008



Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008



Replica: Colibri by Doi na (577 mesaje), la 19-04-2008



Replica: Imi by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 13-06-2008
plac la nebunie, pasarele acestea-gaze.



Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 06-07-2008



Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008



Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008



Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008



Replica: Colibri by Doruletz Mic (1008 mesaje), la 26-07-2008


_________________
Catalina - Gargarita-Mac, Prima-Gargarita-Sefa


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania