Acum este 22 Iun 2026, 05:59

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 26 Dec 2009, 12:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Multumesc frumos, Dina.
Eu am zis sa iau ceva intr-o singura culoare pana ce ma obisnuiesc cu punctul de goblen, asta fiind primul pe care l-am lucrat astfel si al patrulea goblenas din intreaga mea viata.
Daca as fi incercat ceva mai complicat imi faceam griji sa nu gresesc la diagrama pana ce nu-s macar obisnuita cu directia impunsaturii.

_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 26 Dec 2009, 13:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Felicitari, Cristina! Este foarte cocheta Gheisa ta.

Ninsoare de pupici!

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 21 Ian 2010, 13:45 
Neconectat

Membru din: 05 Dec 2004, 11:54
Mesaje: 2
Buna. Ma numesc Iacob si sint si eu pasionat de goblen. Am procurat mai mult timp in urma lucrarea "Gheisa" insa nu am dovedit sa o lucrezi fiindca am pierdut schema de sus unde se afla florile si jumatatea de cap de la ochi in sus. Rog foarte mult daca este posibil sa-mi transmite-ti cine are posibilitate schema de sus pe e-mail vajeda@mail.md . Va multumesc anticipat.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 16 Feb 2010, 22:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Cristinica, mi ai facut o surpriza foarte placuta cu gheisa. Este deosebit de frumoasa si distinsa. Felicitari!

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 14 Oct 2010, 12:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Cristinica, Gargarita-Tenismena, stiu ca ai inceput scoala, dar eu ma gandesc daca ai terminat si Florala marina si noua nu ne-ai aratat-o!?
Pe unde mai zburda aripioarele tale?

Te pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania