Acum este 27 Iun 2026, 20:06

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc Anecika! Mult spor si tie. Imbratisari.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc mult, Simona! Si mult ajutor si tie si tuturor gargaritelor harnicute din gradina.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc asemenea, Vero! Cu drag!

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Abia astept sa-l termin, Rodic. Nu am mai lucrat de ceva timp si sper sa ma apuc cat mai repede de goblenat din nou. Mult spor si tie.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc draga Helen! Aripioare la ac si tie pentru ca ai nevoie. Am vazut ca ai proiecte serioase in plan, nu gluma. Te pup cu drag!

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Sper sa aduc un episod nou cat mai repede. Spor si tie Gigik!

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 14:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Spor la goblenat, Doinita si astept episoade noi.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 20 Ian 2014, 22:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Doinita, mult spor.
Cu drag,

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 22 Ian 2014, 12:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc Alexa, Rralluca! Asemenea si voua.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 22 Ian 2014, 12:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Astazi va aduc un episod. Scuze pentru fotografie. Nu este prea reusita.


_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania