Acum este 25 Iun 2026, 00:11

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 26 Mar 2015, 09:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Ada-Elena, am urmarit cu drag acest model la Irela, dar parca nu este suficient. Mai vreau sa calatoresc in timp asa ca o sa fiu si alaturi de tine.
Sa ai mult spor!

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 26 Mar 2015, 13:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2013, 17:46
Mesaje: 5155
Nume forum:1
Frumos ce ai asternut pe panza. Mult spor iti doresc.

_________________
Frumusica - Gargarita-Frumusica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 26 Mar 2015, 15:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2012, 10:08
Mesaje: 3772
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Draga Ada-Elena ai ales un model frumos si foarte gingas. Te voi urmari cu placere.
Mult spor iti doresc.
Cu drag,

_________________
Adria - Gargarita-Gherbera-de-Cristal


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 27 Mar 2015, 10:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Ada-Elena, ne-ai adus un colt desprins parca din primavara care se cam lasa asteptata.
Nuantele de verde sunt superbe. Imi place tare mult sa lucrez cu aceste nuante.
Iti urez mult spor la acest minunat model.
Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 27 Mar 2015, 10:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Draga Ada-Elena, ma bucur sa vad ca finuta mea te sustine.
Episodul pe care ni l-ai prezentat este superb (stiu ca nu a fost deloc usor sa cosi atat de repede frunzulitele).
Felicitari!
Te imbratisez cu drag si astept cu drag noile episoade.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 28 Mar 2015, 20:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Ma bucur ca va place primul episod.
De al doilea ce parere aveti?



Am insistat cu nuantele de verde, poate se indura primavara de noi, dar se pare ca nu vrea.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 29 Mar 2015, 09:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Cata migala!
Mult spor in continuare, Ada-Elena!

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 29 Mar 2015, 13:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Vai, cat verde ne-ai adus Ada-Elena si odata cu el dorul de primavara, care se lasa asteptata, s-a intensificat.
Mult ai mai avut de buchisit la aceste frunze.
Aripioare la ac!
Te pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 29 Mar 2015, 13:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Iul 2014, 23:32
Mesaje: 1487
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Ce mult ai cusut Ada-Elena! Te felicit pentru munca migaloasa de pana acum si iti doresc un ac magic care sa te ajute sa asterni culorile pe panza.

_________________
Gargarita-Dascalita-Gradinii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 30 Mar 2015, 08:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2014, 10:19
Mesaje: 1233
Locatie: Republica Moldova
Nume forum:1
Ada-Elena ai un spor de invidiat.
Iti doresc sa-l mentii cel putin tot asa.
Cu drag,

_________________
Gargarita-Cascada-Iubirii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania