Acum este 25 Iun 2026, 00:48

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela, goblen lucrat de Rada
MesajScris: 22 Iul 2010, 10:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Rada, de acest model nu cred ca ma voi satura. Doar ca acum doar il admir la tine, dupa ce l-am vazut si la Dani.
Aripioare la ac!

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela, goblen lucrat de Rada
MesajScris: 24 Iul 2010, 15:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Rada, nu mai ma satur sa-l privesc, atat este de frumos. Felicitari! Mai este un pic si gata.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela, goblen lucrat de Rada
MesajScris: 24 Iul 2010, 16:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Fetelor, multumesc pentru incurajari. Si eu sunt indragostita de acest model. Initial imi era groaza sa incep un goblen atat de mare deoarece stiam ca imi va lua foarte mult timp. Merg la servici de la 9 la 18 si abia gasesc o portita pentru goblen. Concediul medical in acest sens a fost perfect pentru a coase, mai ales ca nu aveam voie sa umblu aproape deloc. Imi fusese atat de dor sa cos de dimineata pana seara, ca in vacantele de vara de cand eram studenta. Desi mai am doar 2 culori acum merge mult mai incet, dar sper in cateva saptamani sa va incant privirile cu finalul.

Pupici

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela, goblen lucrat de Rada
MesajScris: 24 Iul 2010, 18:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Rada, minunat acest model.
Mult spor iti doresc in continuare.

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela, goblen lucrat de Rada
MesajScris: 29 Iul 2010, 08:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Rada, ce revenire!
Iti doresc mult spor in continuare la fantezia ta si vizite cat mai dese.
Pupici.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela, goblen lucrat de Rada
MesajScris: 27 Aug 2010, 12:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 19 Aug 2010, 11:29
Mesaje: 177
Nume forum:1
Este foarte frumos modelul.
Sa ai spor in continuare si te mai asteptam cu cat mai multe fotografii.
Pupici.

_________________
Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 28 Noi 2010, 15:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Dupa o absenta destul de lunga, revin cu finalul golbenului. Sper sa va placa. Vineri l-am adus de la inramat. Sunt atat de incantata de rezultat!

Pupici.








_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 28 Noi 2010, 16:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Wow, am ramas fara cuvinte. Un model foarte frumos si o rama pe masura. Felicitari, felicitari, felicitari!

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 28 Noi 2010, 16:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Sep 2007, 07:10
Mesaje: 817
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ce revenire in forta, draga mea!
Felicitari, foarte frumos.
Si hainuta este pe masura.
O imbratisare mare pleaca catre tine.

_________________
Victory - Gargarita-Soare-n-Suflet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 28 Noi 2010, 16:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Rada, pot sa zic ca am ramas placut surprinsa, atat de ultimul episod al modelului, cat si de modul in care l-ai inramat. Imi da aceeasi impresie pe care am avut-o la Dani, ca in doi timpi si trei miscari un model atat de mare il vedem deja la colectie. Dar ceea ce conteaza, este finalul si este unul pe masura.
Felicitari, Rada!

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania