Acum este 24 Iun 2026, 23:07

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 169 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 22 Noi 2020, 21:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga Daniela, ma uimesti cu frumusetea asternuta pe panza. Este superb. Felicitari!
Iti doresc mult spor in continuare. Astept cuminte un nou episod.
Te imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 27 Noi 2020, 12:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2014, 12:11
Mesaje: 799
Nume forum:1
Dragele mele Ada-Elena, Adelina și Dalina,

Va mulțumesc pentru vizita și aprecieri. Va aduc un nou episod.







Va pup și va îmbrățișez.
Cu drag,

_________________
Daniela - Gargarita-Floare-de-Magnolie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 29 Noi 2020, 17:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2013, 17:46
Mesaje: 5155
Nume forum:1
Câtă buchiseala și ce frumusețe rămâne în urma acului.
Mult spor in continuare!

_________________
Frumusica - Gargarita-Frumusica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 29 Noi 2020, 19:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
Pe cat de frumos, pe atat de greu; atele pe care le-ai lasat in asteptare ma cam sperie. Desi imi plac peisajele foarte mult, nu stiu daca as avea curaj sa ma inham la un astfel de model, oricat de mult mi-ar place. Din pacate timpul pe care il am la dispozitie acum, nu mi-ar permite. Te voi urmari cu placere.
Ai grija la ochisori!
Sa fie cu spor in continuare!

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 02 Dec 2020, 09:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Daniela, exact cum spune Alia, si pe mine ma sperie multitudinea de culori si mai ales buchiseala.
Felicitari pentru rabdare si un acusor cat mai rapid.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 02 Dec 2020, 14:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Superbe episoade, draga Daniela!
Aripioare la ac!
Cu drag,

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 06 Dec 2020, 02:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2014, 12:11
Mesaje: 799
Nume forum:1
Dragele mele Frumușica, Alia, Adelina și Leana, va mulțumesc pentru vizita și încurajări. După o săptămână de cusut intens și fără prea mult spor, am reușit totuși sa mai termin un set de diagrame și sa rămân doar cu trei. Asa ca va aduc un nou episod.







Va pup și va îmbrățișez.
Cu drag,

_________________
Daniela - Gargarita-Floare-de-Magnolie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 06 Dec 2020, 20:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Daniela, cred ca ti-ai pus in gand sa termini pana la sfarsitul anului.
Este foarte frumos, dar si foarte migalos.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 06 Dec 2020, 21:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2014, 12:11
Mesaje: 799
Nume forum:1
Draga Adelina,

Îți mulțumesc pentru vizita și susținere.

Într-adevăr mi-am propus sa termin acest proiect pana la sfârșitul anului, deoarece pentru anul viitor am un proiect cel puțin la fel de ambițios. Sper sa și reușesc. Deși mai am de lucrat doar trei diagrame, una dintre ele îmi da bătăi serioase de cap. Oricum, rezultatul este pe măsură efortului, asa ca indiferent când voi termina, bucuria va fi la fel de mare.

Te pup și te îmbrățișez.
Cu drag,

_________________
Daniela - Gargarita-Floare-de-Magnolie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Langa lac - goblen lucrat de Daniela
MesajScris: 07 Dec 2020, 07:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Foarte frumos, dar si o mare, mare provocare.

Nu te incurca toate atele lasate in urma?

Spor in continuare!

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 169 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania