Acum este 28 Iun 2026, 20:09

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 17 Iul 2011, 10:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Mar 2009, 13:52
Mesaje: 2558
Locatie: Galati
Nume forum:1
Onuta, se vede contributia ajutorului. Casuta ta se pare ca prinde tot mai mult contur intr-un peisaj de basm.
Mult spor iti doresc.

Te pupa,

_________________
Alinus - Gargarita-Ingerul-Albastru


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 21 Iul 2011, 19:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Ce mult ai cusut în două săptămâni şi un pic cât am lipsit eu de pe forum, draga mea, Onuţa! Şi ce culori frumoase ai pictat pe pânză! Felicitări pentru aşa spor ce l-ai avut şi poate îmi împrumuţi şi mie micuţul ajutor de pluş care ţi-a insuflat atâta spor. Pupici.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 21 Iul 2011, 20:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Onuta, ce frumos este peisajul tau dupa Kinkade!
Eu n-am curaj sa incep un model asa de mare si de greu.

Sa te faci bine repede ca sa ai spor in continuare.

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 24 Iul 2011, 07:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Gargaritelor, va multumesc pentru vizita si gandurile voastre.
Andru, multumesc. Acum sunt mai bine.
Lenuta, daca as putea, ti-as da ajutorul meu ca imi place fantezia ta in aceeasi masura.
Nuti, ma bucur ca iti place basmul meu.
Tinuta, ai dreptate. Culorile sunt de basm si parca aparatul tot nu reda exact realitatea.
Alinus, eu deja imi si imaginez cum ar arata casuta din basmul meu.
Lena, recunosc ca atunci cand sunt cu acul in mana nu imi vine sa il mai las jos. Ajutorul l-am primit in dar de la prietenul meu si m-am bucurat tare mult cand l-am vazut.
Tina, la inceput spuneam si eu ca tine. Nu m-am gandit ca o sa pot lucra un goblen cu o asa dificultate. Acum, cand vad ce las in urma, parca si modelul nu mai pare asa dificil.
Imi pare rau ca nu va pot aduce si un nou episod, dar nu am mai lucrat prea mult. Am fost plecata pentru o zi si nu mi-am luat goblenul cu mine. Ei, am stat mai mult de o zi si uite asa nu am mai lucrat.
Sper saptamana viitoare sa va pot aduce ceva nou.

Cu drag,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 26 Iul 2011, 12:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Episod 19:



Mi-as fi dorit sa va aduc mai mult, dar din pacate asta este tot ce am reusit sa mai lucrez. Eh, important este ca exista dorinta.
Va pup si va doresc spor in ceea ce faceti.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 26 Iul 2011, 12:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Dec 2010, 10:21
Mesaje: 1134
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Mult spor, Onuta. Ce liniste este acolo in peisajul tau.

_________________
Andru - Prietenia este încercarea prin care se măsoară inima unui om.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 26 Iul 2011, 13:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Noi 2008, 00:09
Mesaje: 499
Nume forum:1
Onuta, imi place episodul pe care ni l-ai adus. Are niste culori foarte calde.
Mult spor in continuare.
O imbratisare calda.

_________________
Un prieten, cand este un om, intrece si pe-un frate.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 26 Iul 2011, 13:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Onuta, sa ai mult spor in continuare.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 26 Iul 2011, 14:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Intentia conteaza si vointa, Onuta. Timp liber iti doresc.
Te pup.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 26 Iul 2011, 14:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9138
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Mult spor, Onuta!

Cu o calda imbratisare,

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania