Acum este 25 Iun 2026, 00:11

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 30 Mar 2015, 09:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Cata buchiseala ai avut la frunzulitele astea!
Dorul de primavara ne cuprinde.
Draga mea, iti urez mult spor la conturarea dragalasei fetite.
Pupici si te asteptam cu un nou episod.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 30 Mar 2015, 12:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Va multumesc mult pentru aprecieri, gargarite dragi.
Sa stiti ca nu mi se pare un goblen greu de cusut, cel putin nu inca.
Astazi va aduc o pata de culoare (episodul de siguranta):


_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 30 Mar 2015, 13:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Ce delicat isi face aparitia fundita de pe palariuta fetitei.
Mult spor in continuare Ada-Elena!
Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 31 Mar 2015, 09:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Ai dreptate. Nu este un model foarte greu. Doar ca necesita atentie si timp.
Vazand la tine cat de mult ai lucrat si cat de frumos s-au conturat frunzulitele, imi amintesc cu cat drag am lucrat si eu goblenul.
Imi doresc sa ne incanti in continunuare cu episoade la fel de frumoase.
Te imbratisez cu drag si iti doresc spor din plin.

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 01 Apr 2015, 09:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Gigik, Irela, va multumesc mult.
Astazi vreau sa va arat ca am cusut in ultimele doua zile (eu sunt tare incantata!):



Probabil ca in urmatoarea perioada timpul pentru cusut o sa fie mai limitat, pentru ca am inceput curatenia de primavara, dar tot o sa mai pun cateva ate pe zi, pentru ca acest goblen m-a facut sa fiu dependenta de el, as coase de dimineata pana seara.
Va pup si sper sa nu va las prea mult sa asteptati urmatorul episod.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 01 Apr 2015, 09:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Ce fetita frumoasa si carliontata a venit la tine pe panza.
Iti doresc mult spor in timpul pe care nu o sa il aloci pregatirilor de sarbatoare.
Pup ochisorii papuselei si pe tine te imbratisez cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 01 Apr 2015, 09:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Doamne cat este de simpatica fetita ta.
Iti urez mult spor la curatenia de Pasti, dar si la acest minunat goblen, care sunt sigura ca nu-l vei lasa prea mult deoparte.
Pupici draga mea.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 01 Apr 2015, 15:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Iul 2014, 23:32
Mesaje: 1487
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Ada-Elena ai lucrat mult in doua zile. Felicitari! Si mult spor mai departe, sa vedem cum ne zambeste discret micuta domnisoara.

_________________
Gargarita-Dascalita-Gradinii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 01 Apr 2015, 21:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Ada-Elena, avansezi atat de frumos si rapid, iar pe panza deja isi face aparitia o domnita frumusica foc.
Sa ai mult spor in continuare!

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 03 Apr 2015, 08:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2014, 10:19
Mesaje: 1233
Locatie: Republica Moldova
Nume forum:1
Ada-Elena iti doresc spor la cusut si la curatenia de primavara.
Sunt incintata de cit de frumos se contureaza domnita.

_________________
Gargarita-Cascada-Iubirii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania