Acum este 22 Iun 2026, 17:29

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 12 Sep 2010, 09:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Deea, te indrepti cu pasi repezi la colectie. Felicitari!
Pupici.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 12 Sep 2010, 14:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Deea, inca putin si este gata ikebana. Mult spor in continuare.

Te pupa dulce,

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 16 Sep 2010, 22:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2005, 03:41
Mesaje: 188
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Foarte frumos!
Imi place asest model "Ikebana cu flori de camp". Si eu as vrea doua Ikebane.
Ce as putea lua sa mearga bine cu acesta?

_________________
Nimic nu este mai bun pentru a reusi decat rasul si dragostea prietenilor.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 17 Sep 2010, 07:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Deea, aripioare la ac sau ne faci surpriza si sa ne arati finalul.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 19 Sep 2010, 17:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Maria, Nico, Dani, Lena, Lin, Tina, Alina, Sonia va multumesc nespus de mult pentru cuvintele de incurajare.
Mirela Arapalescu scrie:
Foarte frumos!
Imi place asest model "Ikebana cu flori de camp". Si eu as vrea doua Ikebane.
Ce as putea lua sa mearga bine cu acesta?
Mirela, dupa parerea mea cred ca Ikebana cu flori de camp ar merge foarte bine si cu Ikebana cu stanjenei sau cu Ikebana cu floarea soarelui. Daca iti place, poti alege bineinteles si alte combinatii de ikebane pentru ca toate sunt frumoase.
Nicuta Adriana scrie:
Deea, aripioare la ac sau ne faci surpriza si sa ne arati finalul.
Adriana, as vrea eu. La Ikebana cu stanjenei am avut noroc si timpul meu a fost putin mai liber. Acum prind doar noaptea sa fac cateva puncte, dupa care adorm imediat.
In perioada aceasta a anului, pentru ca locuiesc intr-o zona rurala este foarte mult de munca. O sa treaca si perioada aceasta si o sa prind din urma cu sporul, pe alte gargarite care acum fac furori in gradina. Hi, hi, hi!

Va pup, gargaritelor si sa aveti multa sanatate.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 19 Sep 2010, 19:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2006, 15:02
Mesaje: 2017
Locatie: TARGOVISTE
Nume forum:1
Deea, este superba ikebana ta. Inca un hop si gata la colectie.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Trandafiri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 19 Sep 2010, 19:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Deea, foarte frumoasa ikebana, in scurt timp o sa o vedem la colectie.
Pupici.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 19 Sep 2010, 19:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Deea, chiar daca timpul nu iti permite, tot nu poti sta sa nu cosi macar o ata pe zi.
Sti ce inseamna acest lucru? Microbul goblenatului este deja instalat si cred ca nici tu nu negi acest lucru.
Felicitari si mult spor iti doresc.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 19 Sep 2010, 19:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Deea, inca putin si este gata.
Pupici si mult spor.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ikebana cu flori de camp - goblen lucrat de Deea
MesajScris: 19 Sep 2010, 21:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Dec 2004, 09:01
Mesaje: 1064
Locatie: Portugalia
Nume forum:1
Da, nu mai este mult. Indata il dai gata.
Motoras la ac!

_________________
Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania