|
Acum este 22 Iun 2026, 21:50
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Martin Carmen
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 14:08 |
|
Membru din: 12 Iul 2005, 18:22 Mesaje: 1440 Locatie: Baia Mare Nume forum:1
|
|
Va multumesc frumos pentru frumoasele voastre cuvinte adresate. Va imbratisez cu drag si mii de multumiri pentru vizita.
_________________ Gargarita-Implinire
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 14:19 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Iulia, sa stii ca asta mi-a venit si mie in minte, ca este mai usurel un pic decat Refugiul, dar oricum este destul de amestecat. Oricum, noi stim deja, ca ce este greu, la final, este un spectacol pentru ochi. Multi pupici, Karmen.
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
ganea alina
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 14:37 |
|
Membru din: 13 Feb 2010, 11:56 Mesaje: 4546 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Karmen, abia astept plimbarea pe ulita. Parca ma vad sarind de pe-un picior pe celalalt cantand in gura mare. Iar daca mai am si catelul si capra cu care mergeam la pascut in copilarie, tabloul este perfect. Nu ma lasa sa astept prea mult. Spor mult, mult!
_________________ Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ifrim Andreea Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 14:37 |
|
Membru din: 08 Feb 2010, 09:45 Mesaje: 3167 Locatie: Ischia - Italia Nume forum:1
|
|
Karmen, imi imprumuti si mie macar pentru cateva zile un pic din sporul tau? Te rog! Aduci ca de fiecare data, episoade spectaculoase la goblenurile pe care le lucrezi. Pupici si multa sanatate tie, familiei tale, dar si frumoasei Cora.
_________________ Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pricopie Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 14:40 |
|
Membru din: 18 Mar 2008, 11:54 Mesaje: 775 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Karmen, esti neobosita si ma uimesti de fiecare data cu sporul tau. Iar modelul este foarte frumos, - cred ca acul aluneca de la sine pe panza. Pupici.
_________________ Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Melinte Mihaela-Stefania
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 14:54 |
|
Membru din: 12 Dec 2004, 09:01 Mesaje: 1064 Locatie: Portugalia Nume forum:1
|
|
Karmen, ajung la concluzia ca esti o specialista in goblenele cu peisaje. Eu inca ma cam incurc in ate, pe langa tine sunt mic pitic. Motor la ac!
_________________ Mihaela-Stefania - Gargarita-Floarea-Copilariei
|
|
| Sus |
|
 |
|
LENUTA PATRASCU
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 17:35 |
|
Membru din: 29 Iul 2005, 01:47 Mesaje: 9131 Locatie: Tecuci Nume forum:1
|
|
Karmen, esti un fenomen! Imi place la nebunie, mi se pare mai frumos decat in fotografie. In ritmul acesta, in curand va fi la colectie. O calda imbratisare.
_________________ Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor Gargarita anului 2024
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ralluca Dobasu
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 19:00 |
|
Membru din: 13 Iun 2010, 20:10 Mesaje: 5573 Locatie: Pascani Nume forum:1
|
|
Karmen, mult spor in continuare si de abia astept urmatorul episod.
_________________ Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara
|
|
| Sus |
|
 |
|
CIOCAN ELENA
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 19:24 |
|
Membru din: 12 Feb 2006, 15:02 Mesaje: 2017 Locatie: TARGOVISTE Nume forum:1
|
|
Draga mea Karmen, este minunat. Te imbratisez cu drag.
_________________ Gargarita-Parfum-de-Trandafiri
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ghiortu Gabriela
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 19 Sep 2010, 20:18 |
|
Membru din: 03 Feb 2010, 17:28 Mesaje: 5839 Locatie: Pitesti Nume forum:1
|
|
Karmen, si mie imi place foarte mult cum se contureaza pe panza acest frumos model. Astept cu nerabdare un nou episod. Te pup si te imbratisez cu drag.
_________________ Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|