Acum este 25 Iun 2026, 12:07

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 131 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 12 Aug 2011, 09:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Foarte frumos, Bia.
Iti doresc spor in continuare.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 17 Aug 2011, 19:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Episodul 1.



Sa aveti mult spor si o seara minunata!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 07:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2011, 07:34
Mesaje: 1103
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bia, iti spun sincer ca te invidiez pentru viteza pe care o ai. Ai ales un model minunat pe care il am si eu pe lista de achizitii viitoare si a carui marime pur si simplu ma sperie. Iti doresc acelasi spor si pe mai departe si te urmaresc cu drag.

_________________
Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 09:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bia, ne-ai adus un episod foarte frumos. Mult spor in continuare!

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 11:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
Multumesc pentru vizita si va doresc mult spor.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 11:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Bia, chiar ai avut spor la frumoasa ta fantezie.
Sa ai si in continuare aripioare la acusor.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 15:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bia stiu ca ai adus un episod frumos si plin de culoare.
Spor in continuare.

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 18:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Bia, intotdeauna am apreciat persoanele care se inhama la lucrul unui asemenea goblen. Te felicit pentru vointa si rabdare. Eu nu as rezista sa cos un goblen de dimensiunile acestea. Pupici.

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 18 Aug 2011, 19:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Dec 2010, 20:18
Mesaje: 92
Locatie: botosani
Nume forum:1
De ce spui Georgia ca nu ai rezista?
Cand te plictisesti de el, scoti din sertar un model mai mic pe care sa-l termini mai repede, sa primesti mai repede satisfactia unui nou model terminat.
Dupa asta te reintorci la el si cosi cu si mai multa placere.
Multumesc de vizita. Sa aveti si voi mult spor.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Bia
MesajScris: 20 Aug 2011, 10:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Wow ce episod consistent ne-ai adus, Bia! Felicitari pentru sporul avut si te astept cu noi episoade la fel de frumoase si pe viitor. Pupici.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 131 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania