Acum este 27 Iun 2026, 03:51

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 45 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 16 Sep 2020, 23:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1
Fetelor, v-am zis ca am regasit acusorul fermecat?!?







Irela, draga mea, pe-al tau il stiu eu, ca este mult mai rapid. Eu mi-am prelungit ziua si mi-am scurtat noaptea de cand cu suplimentele de celule redox.

Doamne-ajuta s-avem spor!

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 17 Sep 2020, 07:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Mai 2006, 00:34
Mesaje: 147
Nume forum:1
Georgetta ai prins din nou avant. Aripioare la ac in continuare!

Georgetta, te rog sa imi spui daca simti vreo modificare benefica semnificativa dupa ce ai inceput sa iei celule redox. Ce iei efectiv?
Cum ai aflat de ele? Tu pentru ce le iei?

_________________
Beatrice - Prieten ne este cel care ne cunoaste si cu toate astea ne iubeste oricum.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 18 Sep 2020, 08:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dacă tot ai gasit un acusor fermecat iti doresc mult spor.

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 20 Sep 2020, 10:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 20 Sep 2020, 10:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1
Hi, hi! Fusai blonda si apasai buton trimite in loc de previzualizare. Hi, hi

Dragile mele, dupa cum vedeti am avut o sambata plina de spor, dupa ce zilele de joi si vineri le prelungisem pana spre 4 dimineata:



Doamne-ajuta s-avem spor!

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 20 Sep 2020, 14:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1
Nedelcu Beatrice scrie:
Georgetta ai prins din nou avant. Aripioare la ac in continuare!
Georgetta, te rog sa imi spui daca simti vreo modificare benefica semnificativa dupa ce ai inceput sa iei celule redox. Ce iei efectiv?
Cum ai aflat de ele? Tu pentru ce le iei?
Multumesc, Beatrice, pentru vizita si urare.
Da, am scapat de ochelari si de durerile de cap; nu ma mai supara ciocurile de pe vertebrele cervicale si voi verifica (dupa 3 luni de consum ) daca mai exista acele ciocuri si daca mai exista nodulii din sani.
Bem apa cu molecule redox si folosim gelul la exterior pentru orice rana (taietura, arsura, intepatura de insecta etc.), pentru cosurile si cicatricele de pe fata fiului meu, pentru ridurile mele si pentru vergeturi (ramase in urma unor cresteri si scaderi in greutate - 11 kg intr-o luna am crescut odata si 15 kg alta data) si multe altele. Am aflat de ele de curand, cautand o solutie pentru problema unui prieten care nu-si mai foloseste picioarele de vreo 9 ani si nu are niciun diagnostic concret si niciun tratament cu beneficii de la vreun medic. Eu le-am luat pentru acel prieten, dar am decis sa consum de proba sa aflu cat adevar este in spusele asociatilor companiei producatoare; am simtit repede ca au efect si am decis sa continuam sa consumam si ne-am si asociat cu compania producatoare. Sa nu ma intrebi de vanzare, te rog, pentru ca nu fac si vanzare de produse (pot sa-ti dau detalii despre cum le poti cumpara, dar cred ca nu ar trebui aici, poate ne intalnim pe FB).
Cu drag,

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 22 Sep 2020, 19:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Mai 2006, 00:34
Mesaje: 147
Nume forum:1
Georgetta, iti doresc sa nu te paraseasca sporul.

Sa stii ca o sa revin in decembrie sa te intreb cum te simti (v. ciocurile).
Multumesc mult pentru explicatiile detaliate.

Te imbratisez cu drag.

_________________
Beatrice - Prieten ne este cel care ne cunoaste si cu toate astea ne iubeste oricum.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 11 Oct 2020, 11:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1
In sfarsit am mai gasit si eu putin timp liber sa ma mai joc cu acusorul meu fermecat si iata ce a iesit:







si mai urmeaza...

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 11 Oct 2020, 11:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Feb 2017, 12:48
Mesaje: 1383
Locatie: Craiova
Nume forum:1







Va multumesc!

_________________
Gargarita-Floare-de-Merisor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunicul si Bunica - goblenuri lucrate de Georgetta
MesajScris: 11 Oct 2020, 17:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2018, 20:53
Mesaje: 2903
Nume forum:1
Felicitari pentru final, draga Georgetta! O pereche deosebita.

_________________
Nicoletta - Gargarita-Floare-Albastra
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 45 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania