|
Acum este 24 Iun 2026, 23:28
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
tanasa clementina
|
Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada Scris: 06 Dec 2010, 10:01 |
|
Membru din: 26 Noi 2008, 04:21 Mesaje: 3338 Nume forum:1
|
|
Rada, este superb vine perfect hainuta. Felicitari!
_________________ Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Bara-Toderici Mihaela Rada
|
Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada Scris: 06 Dec 2010, 10:11 |
|
Membru din: 16 Mai 2008, 16:51 Mesaje: 78 Nume forum:1
|
|
Clementina, multumesc. Rama am ales-o impreuna cu mama mea, eu vroiam o nuanta mai apropiata de culoarea mobilei, insa nu era totusi asa potrivita pentru goblen, parca ii dadea o nota putin mohorata. Pana la urma am ales-o pe cea care i-a placut mamei, si acum sunt foarte multumita, eSTE o nuanta mai vesela.
Te pup.
_________________ Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Melinescu Alina
|
Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada Scris: 14 Dec 2010, 21:56 |
|
Membru din: 17 Iun 2007, 17:26 Mesaje: 59 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Cat ma bucur sa vad acest model gata inramat si infrumusetand interiorul unei case!
_________________ Acordul inimilor naste prietenia.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada Scris: 15 Dec 2010, 16:31 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Rada, abia acum am vazut fantezia terminata si inramata. Nu am cuvinte sa spun ce mult imi place. Felicitari!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Bara-Toderici Mihaela Rada
|
Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada Scris: 16 Dec 2010, 12:31 |
|
Membru din: 16 Mai 2008, 16:51 Mesaje: 78 Nume forum:1
|
|
Ina si Nico, multumesc pentru aprecieri. Eu inca nu mi-am revenit din fericirea de a vedea in sfarsit acest goblen pe perete, mi-am redecorat toata camera pornind de la imaginea goblenului.
Va trimit o imbratisare,
_________________ Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|