Acum este 24 Iun 2026, 23:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 06 Dec 2010, 10:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Rada, este superb vine perfect hainuta.
Felicitari!

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 06 Dec 2010, 10:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Clementina, multumesc. Rama am ales-o impreuna cu mama mea, eu vroiam o nuanta mai apropiata de culoarea mobilei, insa nu era totusi asa potrivita pentru goblen, parca ii dadea o nota putin mohorata. Pana la urma am ales-o pe cea care i-a placut mamei, si acum sunt foarte multumita, eSTE o nuanta mai vesela.

Te pup.

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 14 Dec 2010, 21:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Iun 2007, 17:26
Mesaje: 59
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Cat ma bucur sa vad acest model gata inramat si infrumusetand interiorul unei case!

_________________
Acordul inimilor naste prietenia.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 15 Dec 2010, 16:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Rada, abia acum am vazut fantezia terminata si inramata. Nu am cuvinte sa spun ce mult imi place. Felicitari!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Fantezie cu umbrela - goblen lucrat de Rada
MesajScris: 16 Dec 2010, 12:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 78
Nume forum:1
Ina si Nico, multumesc pentru aprecieri. Eu inca nu mi-am revenit din fericirea de a vedea in sfarsit acest goblen pe perete, mi-am redecorat toata camera pornind de la imaginea goblenului.

Va trimit o imbratisare,

_________________
Rada - Gargarita-Vraja-din Spuma-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania