Acum este 28 Iun 2026, 11:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 07:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Onuta felicitari pentru modelul ales.Este unul din preferatele mele si sper sa l pot lucra intr o zi.Vad ca ai lucrat destul mult
avand in vedere gradul de dificultate.Mult,mult spor la lucru.

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 08:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Onuta, fotografiile cele mai reusite, eu le fac afara, pe balcon, la lumina soarelui, dara fara blitz. Blitz-ul forteaza un pic culorile (cel putin la aparatul meu) si nu imi place cum iese.
Oricum, ne lasam purtate de basmul tau, pana la capat.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 09:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Mar 2009, 13:52
Mesaje: 2558
Locatie: Galati
Nume forum:1
Usor, usor panza ta prinde contur si culoare si arata splendid. Cu fiecare episod postat de tine indragesc tot mai mult acest model. Astept cu nerabdare noi episoade.
Mult spor iti doresc.

Te pupa,

_________________
Alinus - Gargarita-Ingerul-Albastru


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 09:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Onuta draga, felicitari si spor iti doresc, cu toate ca vad ca ai din plin.
Pupici.

_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 09:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Onuta, sa stii ca ma bucur tare mult ca ne incanti zilnic cu asa frumoase episoade ale basmului tau.
Sa ai acelasi spor in continuare.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 17:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Mona, profit acum de goblen cat pot ca de saptamana viitoare voi lucra mai rarut.
Elisabeta, ma bucura vizita ta. Multumesc. Sper sa vad un serial si cu toamna ta de basm.
Ralu, are atat de multe setari aparatul meu de imi prind urechile. Pana la ultimul episod din serial, poate reusesc sa fac o fotografie care sa redea exact realitatea. Hi! Hi! Hi!
Si inca nu au aparut toate culorile, Alinus.
Ioana, multumesc.
Abriela, azi aduc un nou episod cu alte doua culori aparute.

Episod 6:



E adevarat ca trebuie sa numar fiecare puncticel, dar ce ramane in urma e o nebunie.
Va pup si va doresc mult spor in ceea ce faceti.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 19:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Onuta, se vede ca sporul nu iti lipseste deloc si ma bucur.
Te felicit pentru culorile pe care le cosi. Sunt absolut minunate!

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 20:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Noi 2008, 00:09
Mesaje: 499
Nume forum:1
Onuta, sporul este de partea ta. Abia astept urmatorul episod sa vad ce mai apare pe panza ta.
Multi, multi pupici.

_________________
Un prieten, cand este un om, intrece si pe-un frate.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 20:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Onuta, imi place la nebunie basmul tau.
Sa ai spor din plin si in continuare.
Te pup.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta
MesajScris: 06 Iul 2011, 20:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Onuta, ma bucura sporul tau, dar si basmul pe care ni-l spui. Aripioare la ac!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 325 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania