|
Acum este 28 Iun 2026, 13:09
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Oprea Niculina
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 22 Noi 2011, 10:55 |
|
Membru din: 04 Apr 2008, 22:34 Mesaje: 47 Nume forum:1
|
|
Felicitari, a meritat tot efortul.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Balan Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 22 Noi 2011, 11:00 |
|
Membru din: 03 Apr 2006, 11:36 Mesaje: 3681 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Este superb, Onuta. Felicitari! Se vede foarte bine cat de mult ai evoluat de la inceputurile tale in arta goblenului si asta nu poate fi decat un lucru extraordinar. Bravo!
_________________ Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Elza Ilina
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 22 Noi 2011, 17:43 |
|
Membru din: 01 Iun 2011, 15:26 Mesaje: 5624 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Nu puteam sa ratez asa ceva, cu toata treaba pe care o am la serviciu. Nu pot sa iti spun decat impecabil pentru modul de lucru, absolut uimitor ca si frumusete a peisajului. Tare mandra trebuie sa fi pentru o asemenea realizare. Te felicit.
_________________ Elza - Gargarita-Roua-Diminetii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Neagoe Iulia
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 22 Noi 2011, 22:52 |
|
Membru din: 30 Mai 2011, 07:34 Mesaje: 1103 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Te felicit si eu, draga Onuta. Este o adevarata capodopera si unul din cele mai complicate modele cred eu. M-ai convins sa mi-l iau si eu. Te pup.
_________________ Arina - Gargarita-Focul-Saruta-Lumina
|
|
| Sus |
|
 |
|
Neagu Gabriela - Ramona
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 23 Noi 2011, 13:14 |
|
Membru din: 30 Aug 2007, 05:09 Mesaje: 1182 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Felicitari, Onuta! Orice as putea spune, paleste in comparatie cu frumusetea acestui model. Pupici dulci.
_________________ Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ralluca Dobasu
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 23 Noi 2011, 23:05 |
|
Membru din: 13 Iun 2010, 20:10 Mesaje: 5573 Locatie: Pascani Nume forum:1
|
|
Onuta, felicitari! Un model complex, dificil, dar rezultatul este pe masura. Ai lucrat impecabil si meriti toate felicitarile. Oricum vin si eu la inaugurare sa sarbatorim. Te pupa,
_________________ Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 24 Noi 2011, 08:21 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Gargarite dragi, va multumesc. Arina, ma bucur ca am reusit sa "corup" o alta gargarita sa lucreze acest model. Eu te astept cu serialul. Hi! Hi! Hi!
Cu o calda imbratisare,
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
hjyju bngfnhgh
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 24 Noi 2011, 08:48 |
|
Membru din: 23 Dec 2009, 22:39 Mesaje: 618 Nume forum:1
|
|
Wow, a iesit minunat. Te felicit pentru episoadele postate si bineinteles pentru final. Cu mult drag.
_________________ Mogin Paraschiva - Drumul catre casa unui prieten nu este niciodata lung.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 24 Noi 2011, 08:54 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Paraschiva, draga mea, iti multumesc.
Te pupa,
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Popescu Ileana Gabriela
|
Subiectul mesajului: Re: Toamna de basm - goblen lucrat de Onuta Scris: 03 Dec 2011, 07:39 |
|
Membru din: 27 Ian 2006, 23:13 Mesaje: 4459 Locatie: Drobeta Turnu Severin Nume forum:1
|
|
Onuta, sa stii ca imi era dor de toamna ta. Si acum, o vad asa frumoasa, gata, finalizata si impecabil lucrata. Felicitari, draga mea si la cat mai multe frumuseti sa iti adaugi colectiei. Pupici.
_________________ Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|