Acum este 25 Iun 2026, 00:11

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 22 Apr 2015, 09:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Abia te asteptam, Ada-Elena!
Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 22 Apr 2015, 11:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Iul 2014, 23:32
Mesaje: 1487
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Frumoase culori ai conturat pe panza. Acest chip de fetita are un farmec aparte, creeaza impresia ca este vie, se uita la tine fix in ochi si incearca sa spuna ceva. Frumos.
Aripioare la ac!

_________________
Gargarita-Dascalita-Gradinii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 22 Apr 2015, 17:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
LiliDi, multumesc mult.
Gigik, am venit:



Sper sa va placa; eu sunt multumita de cat am cusut zilele acestea.
Fetita mea frumoasa va trimite cate un pupic la fiecare.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 22 Apr 2015, 19:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Iul 2014, 23:32
Mesaje: 1487
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Simteam eu ca fetita ta vrea sa ne transmita ceva. Pupicii ei sunt bineveniti. Este tare dragalasa.
Cred ca ti-a trimis si tie un pupic, de ai reusit sa o conturezi asa de repede.
Aripioare la ac, Ada-Elena!

_________________
Gargarita-Dascalita-Gradinii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 23 Apr 2015, 07:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Vai cat este de dulce cretulina!
Ada-Elena, ne-ai adus in dar o fetita foarte dragalasa!
Mult spor in continuare.
Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 23 Apr 2015, 14:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
O dulceata de fetita ne-ai adus, Ada-Elena si vai cat cred ca ai mai buchisit la verdele din jurul ei.
Mult spor sa ai in continuare.
Te pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 23 Apr 2015, 16:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
LiliDi, primul pupic a fost al meu, drept multumire. Iti multumesc.
Gigik, ma bucur ca iti place creata mea! Multumesc.
Eli, intradevar, verdele mi-a cam dat batai de cap, pentru ca ma plictisisem, dar am razbatut. Iti multumesc.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 24 Apr 2015, 13:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Ian 2015, 11:03
Mesaje: 770
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Ada-Elena ai conturat pe panza o scumpete de fetita.
Mult spor in continuare!

_________________
In prezenta unui prieten poti gandi cu voce tare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 24 Apr 2015, 16:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Multumesc, Emi.
Incet, incet, isi face aparitia si o pisicuta alintata:


_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Farmecul copilariei - goblen lucrat de Ada-Elena
MesajScris: 25 Apr 2015, 07:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Sunt foarte dragute personajele conturate de tine, draga Ada-Elena. Mult spor la cusut in continuare!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania