Acum este 25 Iun 2026, 06:29

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 259 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 10 Feb 2015, 10:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 09:28
Mesaje: 3390
Locatie: bihor
Nume forum:1
Aura, ma imbolnavesc de drag. Asa-i ca nu iti vine sa o lasi din mana cand te asezi la cusut?
Culorile sunt atat de frumoase, armonia dintre ele este deosebita.
Ai reusit sa cosi foarte mult, foarte frumos. Ce chip deosebit ai reusit sa aduci pe panza!h
Saptamana aceasta vin si eu cu un nou episod, mult mai mic decat al tau.
Mult spor iti doresc.
Te imbratisez.

_________________
Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 10 Feb 2015, 12:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Oct 2013, 00:11
Mesaje: 965
Locatie: Londra
Nume forum:1
Ion Rodica scrie:
Aura inaintezi foarte frumos la model. Aripioare la ac!

Cu drag,
Subscriu.

_________________
Anecika - Gargarita-Londoneza


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Feb 2015, 20:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 09:28
Mesaje: 3390
Locatie: bihor
Nume forum:1
Aura, ce noutati ne mai aduci? Astept cu nerabdare sa vad ce ai mai cusut.
Te pup si iti doresc mult spor.

Eu vin cu un nou episod. Sper sa va placa.
Va imbratisez cu drag.


_________________
Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Feb 2015, 20:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Aura ai avansat foarte frumos si mult la model.
Simona imi place ca ai inceput sa conturezi icoana din partea opusa fata de cea a Aurei.
Foarte frumoase sunt episoadele voastre. Mult spor va doresc.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Feb 2015, 20:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Simona, sunt aici si raspund la apel.
Felicitari! Ai reusit sa aduci un episod foarte frumos si consistent. Mult spor in continuare!
Va multumesc tuturor pentru incurajari si va dedic urmatorul episod.


_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 16 Feb 2015, 21:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Simona, asa cum a zis si Eli, si eu ma bucur ca ai inceput Icoana din partea opusa fata de Aura. Asa ne putem bucura mai mult de model.
Poate o sa va intalniti la jumatatea modelului, cine stie?
Iti urez mult spor draga mea, si sarcina usoara.
Aura, avansezi atat de frumos la Icoana, ca mi-este mai mare dragul sa privesc fiecare episod al tau.
Mult spor si tie, draga mea.
Pupici pentru amandoua.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 20 Feb 2015, 16:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Multumesc frumos, draga Gigik.

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 20 Feb 2015, 16:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Un topic frumos si interesant.
Dragilor mult spor!

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 21 Feb 2015, 10:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Multumesc Nuti.

_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 23 Feb 2015, 09:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Mar 2011, 17:58
Mesaje: 2050
Nume forum:1
Va avea un final spectaculos aceasta icoana, Aura.
Mult spor in continuare!

Te pupa cu drag,

_________________
Gargarita-Atingere-Calda-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 259 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania