Acum este 27 Iun 2026, 18:27

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 05 Feb 2014, 23:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2012, 19:32
Mesaje: 6075
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Si mie imi place.
Mult spor in continuare!

_________________
Vero - Gargarita-de-Aur-cu-Buline-Diamantate
Gargarita anului 2019


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 06 Feb 2014, 08:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga Gigik, se contureaza foarte frumos Mucenica ta. Ai ajuns la partea cea mai frumoasa.
Iti doresc mult spor in continuare.
Te imbratiseaza, de la munte,

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 07 Feb 2014, 10:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Ai ajuns la partea cea mai frumoasa. Astept finalul, Gigik.
Mult spor sa ai.
Cu drag.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 07 Feb 2014, 10:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Astept sa ne dezvalui fata mucenicei tale culoare dupa culoare, Gigik.
Aripioare la ac!
Pup cu drag.

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 08 Feb 2014, 15:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Nico, iti multumesc.
Anecika, sper sa pot aduce si finalul spre sfarsitul lunii.
Oksanna, multumesc. Si tu avansezi foarte frumos la dragalasa Marie.
Vero, multumesc.
Dalina, sa stii ca este cea mai placuta parte. De-as avea si mai mult timp sa-mi petrec cu Mucenica mea!
Doinita, sper sa vin pana la sfarsitul lunii si cu finalul.
Helen, incep sa conturez fata Mucenicei din ce in ce mai bine.

Va prezint episodul cu numarul 6 si inca o nuanta finalizata.
Sper sa va placa.


_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 08 Feb 2014, 18:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2013, 17:46
Mesaje: 5155
Nume forum:1
Ai avansat destul de mult.
Imi place cum prinde contur Mucenica.
Mult spor sa ajungi la final cat mai repede.

_________________
Frumusica - Gargarita-Frumusica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 08 Feb 2014, 18:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Din ce in ce mai frumos. Aripioare la ac, Gigik!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 08 Feb 2014, 19:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Si mie imi place modelul. L-a inceput Ale, dar se pare ca va trebui sa il termin eu.
Spor la cusut!

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 08 Feb 2014, 20:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Gigik se vede ca lucrezi cu mare drag acest model deosebit. Voi astepta sa se iveasca si chipul sfant al Mucenicei.
Mult spor sa ai.
Te pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mucenica - goblen lucrat de Gigik
MesajScris: 08 Feb 2014, 21:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Draga mea se vede ca-ti place ceea ce faci.
Lucrezi frumos si ingrijit.
Mucenica este superb conturata.
Spor la lucru!

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 119 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania