Acum este 27 Iun 2026, 20:17

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 26 Ian 2014, 02:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Oct 2013, 00:11
Mesaje: 965
Locatie: Londra
Nume forum:1
Simona, imi place foarte mult cum se contureaza acest minunat model.
Spor la lucru in continuare!
Te pup.

_________________
Anecika - Gargarita-Londoneza


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 26 Ian 2014, 10:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Superb modul tau de lucru, imi place foarte mult.
Spor la lucru in continuare.
Te pup cu drag.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 26 Ian 2014, 12:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Draga mea Simona, conturezi asa frumos acest minunat model. Si stiu ca si tu ai o mogaldeata pe langa tine, care iti solicita toata atentia.
Pentru sporul tau meriti toata lauda mea. Si sunt sigura ca urmatoarele episoade vor fi foarte frumoase. Le voi astepta cu nerabdare.
Mult spor iti doresc, scumpa mea.
Pupici pe manutele ingerasului tau.
Pupici pe inimioara ta, scumpa mea.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 26 Ian 2014, 23:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Foarte frumos inaintezi la model. Aripioare la ac!

Cu drag,

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 01 Feb 2014, 01:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Simona, am urmarit cu drag explozia de verde de pe panza ta.
Mult spor la buchisit in continuare, astept nerabdatoare urmatorul episod.
Te pup.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 01 Feb 2014, 16:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Mult spor la goblenat, Simona. Te astept cu un nou episod.
Cu drag.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 01 Feb 2014, 17:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Simona Ioana Birta scrie:
Vad doar verde in fata ochilor.
Ha, ha! Eu cand lucram la noaptea mea, mi-as fi dorit sa am de lucrat si ceva cu verde. Cand am incercat sa lucrez pe culori (niciodata nu am reusit, caci tot timpul mai uitam cate un punct, doua nelucrate), eu intercalam nuantele pentru a-mi fura ochii, dar si pentru a observa voi cum se impletesc culorile.
Iti doresc mult spor in continuare.


Te pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 01 Feb 2014, 19:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 09:28
Mesaje: 3390
Locatie: bihor
Nume forum:1
Va multumesc, dragele mele.
Am trecut de la atata verde la maro. Doua nuante finalizate. Imi place cum se intrezareste bisericuta.
Va doresc sa aveti parte de mult spor in toate.


_________________
Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 01 Feb 2014, 21:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2014, 09:53
Mesaje: 1001
Nume forum:1
Foarte frumos Simona.
Sa ai asa spor in continuare.

_________________
Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Capela din rai - goblen cusut de Simona
MesajScris: 01 Feb 2014, 22:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Iun 2011, 15:26
Mesaje: 5624
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Simona, se vede ca sporul nu iti lipseste. Si ai dreptate, se zareste silueta bisericutei.
Abia astept urmatoarele episoade.

_________________
Elza - Gargarita-Roua-Diminetii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania