Acum este 25 Iun 2026, 07:46

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 01 Aug 2020, 20:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Mai 2011, 06:51
Mesaje: 286
Locatie: Craiova
Nume forum:1
Aripioare la ac dragă Dia!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 03 Aug 2020, 11:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Foarte frumos, Dia
Să ai mult spor!
Cu o caldă îmbrățișare,

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 03 Sep 2020, 12:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2016, 13:43
Mesaje: 721
Nume forum:1
Multumesc mult dragele mele, Mariana si Sabina. Mult spor si voua!

Multe imbratisari calde, nasa mea Lenuta.

Doresc sa lucrez in continuare acest model deosebit. Sper ca toamna sa vina cu un pic mai mult timp si chef de stat si pe acasa.



Promit sa revin cu un nou episod zilele acestea.

Pupici.

_________________
Gargarita-Diadema-Lalelelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 03 Sep 2020, 15:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Mult spor Dia! Goblenul este deosebit de frumos.

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 16 Sep 2020, 16:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2016, 13:43
Mesaje: 721
Nume forum:1
Multumesc, Nuti!
Multi pupici.

_________________
Gargarita-Diadema-Lalelelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 16 Sep 2020, 16:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2016, 13:43
Mesaje: 721
Nume forum:1
Aduc astazi un nou episod cusut cu greu si febra musculara. Poate imi dati si mie un sfat cum va descurcati cu modelele foarte mari si grele.
M-am gandit sa imi cumpar un suport, dar am inteles ca mai mult incurca si incetineste. O fi adevarat?


_________________
Gargarita-Diadema-Lalelelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 17 Sep 2020, 07:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Mai 2006, 00:34
Mesaje: 147
Nume forum:1
Dia, eu asez rama pe marginea mesei, cu mana stanga o tin si cu dreapta lucrez.

Superb model lucrezi. Aripioare la ac!

_________________
Beatrice - Prieten ne este cel care ne cunoaste si cu toate astea ne iubeste oricum.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 18 Sep 2020, 08:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2011, 14:34
Mesaje: 3819
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Eu lucrez mai mult in pat si la Cina fiind o rama mai mare si grea o tin pe genunchiul sting si cu mina stinga tin lupa.
Oricum ai alege sa lucrezi iti doresc mult spor.

_________________
Nuti - Gargarita-Minune-de-Bunicuta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 18 Sep 2020, 14:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5482
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Ai încercat să folosești o rama mai mica?
Modelul iese minunat. Sa ai spor pe mai departe!

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Triptic cu cale - goblen lucrat de Dia
MesajScris: 20 Sep 2020, 10:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2012, 23:07
Mesaje: 7197
Nume forum:1
Sa ai spor in continuare!

_________________
Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 120 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania