Acum este 23 Iun 2026, 00:39

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 30 Sep 2010, 13:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Karmen, multumesc pentru floricica. Mult spor!

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 30 Sep 2010, 14:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iun 2007, 03:58
Mesaje: 379
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Karmen, multumesc pentru bobocelul pe care l-am cules.
Este foarte frumos goblenul si acusica este gata.

_________________
Alexandras - Gargarita-Sprintena-si-Agila


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 30 Sep 2010, 16:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9131
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
A mai ramas ceva si pentru mine? Cam tarziu am venit astazi.
Karmen, multe felicitari!

_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 30 Sep 2010, 19:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Nu neaparat o floare mi-as dori din peisajul tau. Mi-as dori sa fiu din nou pe ulita copilariei, departe de gandurile si problemelor oamenilor mari. Mi-as dori sa raman intre copiii care locuiau pe ulita copilariei, cu suflete si ganduri curate. Dar fiindca stiu ca nu se poate si viata e asa cum e, cu bune, cu rele, cu dragoste sau ura nu pot decat sa sper, speranta moare ultima, ca oamenii sa devina mai buni si mai toleranti ca sa se poata intoarce cu fruntea sus pe ulita copilariei unde probabil la o poarta, pe o banca sta o batranica si ii asteapta.
Na, ca m-am molipsit si eu sa fac literatura si Suflete pereche ma asteapta.
Iti zic spor la lucru in continuare.
Am plecat la schimbul trei.
Te pup.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 30 Sep 2010, 19:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Mar 2008, 11:54
Mesaje: 775
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Multumesc pentru floare, Karmen. Este superb goblenul tau si a mai ramas numai putin pana cand il vom vedea la colectie.
Pupici si mult spor in continuare.

_________________
Ioana - Gargarita-Gerbera-Rosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 30 Sep 2010, 21:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Karmen, cuvintele ar fi de prisos.
Pe care perete il vei pune? Eu il si vad gata.

Multi, multi pupici,

P.S. Rodica, ai talente ascunse, dupa cate vad eu, - la literatura ma refer, bineinteles. Ai face bine sa impartasesti mai des din ele. Am avea multe de invatat. Iti tin si eu companie putin la schimbul trei, chiar de-oi dormi maine dimineata cu capul pe birou. Pupici si pentru tine.

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 01 Oct 2010, 05:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Multumesc, Iulia, pentru aprecieri, dar mai bine lasa, mai bine las goblenul sa vorbeasca pentru mine. Este mai bine asa si mult mai frumos.
Iti multumesc pentru companie la goblenat.
Te pup. O zi linistita la birou iti doresc si mult spor in toate.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 01 Oct 2010, 19:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Karmen, dupa o saptamana incarcata si plina de activitati destul de obositoare (dar placute si productive), m-am oprit o clipa pe Ulita copilariei, am cules o floare si am varsat o lacrima pentru vremurile de mult apuse.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 04 Oct 2010, 12:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Karmen, eu te astept sa ne prezinti finalul acestui superb model. Astazi, maine, este gata, nu?
Iti doresc sa ai mult spor la cusut.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen
MesajScris: 04 Oct 2010, 17:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Am terminat cu diagramele, mai am o singura culoare, pe urma hainuta si la colectie cu el.
Va doresc o seara placuta.


_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania