Acum este 28 Iun 2026, 23:37

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 01 Mar 2014, 12:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Ian 2013, 17:26
Mesaje: 978
Nume forum:1
Rafila Andreea scrie:
Deja este gata, nu-i asa Doinita? La sporul pe care il ai nu m-ar mira.
Aripioare la ac!
Subscriu.

_________________
Kina - Gargarita-Rochita-Randunicii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 02 Mar 2014, 17:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc mult de vizita dragi gargarite. Nu, nu este gata, dar mai am foarte putin. Am fost ocupata cu martisoarele (mai nou) si am lasat goblenul. Dar sper sa vin foarte repede cu finalul.
Cu mult drag si o primavara cu mult soare si iubire.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 04 Mar 2014, 14:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Va aduc un nou episod. Sper ca maine sa vin cu finalul.


_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 04 Mar 2014, 14:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2012, 23:12
Mesaje: 805
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Mai ai doar coltul acela din aura? Cateva ate asternute pe panza si gata. Si eu m-am apucat de martisoare si felicitari de 1 si 8 martie si am cam tras chiulul la cusut de goblen.
Iti doresc sa ai mult spor si timp liber.
Te pup tare, tare.

_________________
Opriti-va si mirositi floarea prieteniei.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 04 Mar 2014, 14:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc, Andrusca. Atat mai am. Un pic. Dar cum am terminat cu martisoarele, sper ca va fi gata foarte repede.
Te pup si eu.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 05 Mar 2014, 20:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Feb 2014, 12:17
Mesaje: 5484
Locatie: Barlad
Nume forum:1
Doinita, deja trebuie sa pregatim felicitarile pentru final. Mai ai un strop.

_________________
Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare
Gargarita anului 2021


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 06 Mar 2014, 11:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Doinita, eu te felicit pentru final pentru ca sunt sigura ca deja este gata.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 07 Mar 2014, 10:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Ada-Elena, Clementina, ati ghicit. Era gata, dar abia astazi am reusit sa fac o fotografie cu finalul. Si iata-l.

Mantuitorul - finalul.


_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 07 Mar 2014, 12:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2013, 17:46
Mesaje: 5155
Nume forum:1
Doinita, felicitari!
A iesit foarte frumos.

_________________
Frumusica - Gargarita-Frumusica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 07 Mar 2014, 13:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Doinita, felicitari pentru finalizarea acestei icoane frumoase.
Mult spor si pentru noile proiecte.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania