Acum este 25 Iun 2026, 06:30

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 259 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 11 Mar 2015, 20:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Simona ai avansat foarte frumos.
Aura, cu siguranta, pregateste un episod consistent.
Sa aveti mult spor in continuare!

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura
MesajScris: 14 Mar 2015, 20:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Simona ai colorat foarte frumos, in nuante vii, panza.
Aura ne mai arati si noua cat ai lucrat?
Mult spor va doresc amandorura.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 17 Mar 2015, 15:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Simona, mult spor in continuare! Se pare ca timpul ti-a devenit aliat si ai reusit sa ne prezinti un episod consistent.
Oksanna, Eli, imi pare rau ca va dezamagesc. Nu am reusit sa lucrez foarte mult. Timpul meu liber, in ultima vreme, nu prea a existat. In acest week-end, de exemplu, am insotit lotul judetean la Bucuresti, la Olimpiada de Lingvistica, faza nationala.
Sunt foarte trista ca nu am mai mult timp.
Va prezint ce am lucrat pana acum.



_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 18 Mar 2015, 10:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Mai 2011, 14:30
Mesaje: 7628
Nume forum:1
Draga Aura si draga Simona, va urez si eu mult spor la lucru, pentru conturarea acestei frumoase icoane.
Numai bine si o zi frumoasa!

_________________
Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 18 Mar 2015, 11:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Iul 2014, 23:32
Mesaje: 1487
Locatie: Timisoara
Nume forum:1
Aripioare la ac!

_________________
Gargarita-Dascalita-Gradinii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 18 Mar 2015, 12:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 09:28
Mesaje: 3390
Locatie: bihor
Nume forum:1
Multumiri, dragi gargarite.

Aura, cat este de frumos si acest nou episod!
Iti doresc sa iti regasesti sporul.

Eu am cusut inca putin.
Aura, chipul Mantuitorului il avem amandoua aproape gata, impreuna, bineinteles.


_________________
Simona - Gargarita-Margareta-cu-Petale-de-Argint


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 19 Mar 2015, 09:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Aura, Simona, va urez mult spor in continuare la conturarea Icoanei.
Se pare ca v-ati intalnit la mijlocul modelului.
Pupici.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 19 Mar 2015, 20:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Aura, episodul tau este foarte frumos si sa stii ca nu m-ai dezamagit deloc.
Succes mult le doresc olimpicilor braileni.
Simona ai avansat foarte frumos si tu.
Mult spor va doresc.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 19 Mar 2015, 20:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Ian 2013, 21:14
Mesaje: 4001
Locatie: Germania
Nume forum:1
Aura, nu te mai intrista ca nu prea ai timp liber, nu esti singura. Pana la urma nu este un motiv sa fii trista, trebuie sa ne bucuram de toate momentele ce ni se ofera. O sa vina clipa cand o sa poti coase mai mult. Este bine ca ai avansat.
Simona, si tu ai inaintat frumos.
Sa aveti mult spor in continuare.

_________________
Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfanta imbratisare - goblen lucrat de Aura si Simona
MesajScris: 28 Mar 2015, 12:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Iul 2012, 10:26
Mesaje: 2833
Locatie: Braila
Nume forum:1
Gigik, Eli, Oksanna, va multumesc frumos pentru sustinere.
Sper sa ma revansez in lunile urmatoare si sa lucrez mai mult.
Eli, sa stii ca ne-am intors cu o mentiune de la Bucuresti.
Simona, mult spor in continuare.
Cu drag va dedic urmatorul mic episod.


_________________
Aura - Gargarita-Simfonia-Florilor-de-Camp


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 259 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania