|
Acum este 23 Iun 2026, 00:40
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Dragut Raluca
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 17:26 |
|
Membru din: 01 Dec 2004, 22:53 Mesaje: 13488 Locatie: Italia Nume forum:1
|
|
Cata liniste si pace emana acest model, Karmen. De abia astept sa vad si ultimul episod pentru a imi satisface curiozitatea inramarii cat mai repede. Multi pupici iti trimit si multa sanatate.
_________________ Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina Gargarita anului 2010-2011 Gargarita anului 2011-2012
|
|
| Sus |
|
 |
|
Gramescu Ana
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 17:34 |
|
Membru din: 15 Dec 2009, 20:44 Mesaje: 938 Locatie: Deva Nume forum:1
|
|
Ai dreptate, Ralu. Este cu adevarat deosebit.
_________________ Gargarita Gratia-Fanteziilor
|
|
| Sus |
|
 |
|
LEONTE Elena - Iuliana
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 17:38 |
|
Membru din: 15 Ian 2006, 23:15 Mesaje: 3387 Locatie: Suceava Nume forum:1
|
|
Ia sa vezi cum zboara acul pe panza de-acum, cand stie ca mai are un picut si da gata mica bijuterie. Spor la umplut, draga mea. Banui ca maine, poimaine este gata sa-si primeasca hainuta.
O imbratisare mare, mare pleaca spre voi toti si multi pupici,
_________________ Iulia - Gargarita Iulie
Răcoarea serii peste fânul din car odihnesc stele...
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ghiortu Gabriela
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 17:41 |
|
Membru din: 03 Feb 2010, 17:28 Mesaje: 5839 Locatie: Pitesti Nume forum:1
|
|
Ce mult ma bucur sa vad un nou episod. Este foarte frumoasa aceasta micuta bijuterie si astept cu nerbdare sa vad ce hainuta ii pui. Karmen sa ai mult spor la cusut in continuare. Te pup.
_________________ Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera
|
|
| Sus |
|
 |
|
Antoneac Carmen
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 18:22 |
|
Membru din: 29 Ian 2007, 16:59 Mesaje: 1208 Locatie: Baia Mare Nume forum:1
|
|
Karmen, vreau sa ma plimb pe ulita ta. Nu-mi pot lua ochii de pe ea. Astep finalul cu nerabdare. Te imbratisez cu mult drag.
_________________ Carmen - Gargarita-Gazda-Buna
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nechita Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 18:51 |
|
Membru din: 03 Mar 2010, 15:07 Mesaje: 919 Locatie: iasi Nume forum:1
|
|
Karmen, cand am vazut imaginea, pur si simplu mi-au dat lacrimile. Ma duce cu gandul la satul bunicilor mei, de care imi este foarte dor. Azi am sarbatorit (prin telefon) ziua bunicului meu, care a implinit azi varsta de 94 de ani.
Felicitari!
Cu drag,
_________________ Gargarita-Craiasa-Tandra-Inocenta
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 18:56 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Nu-mi pot lua ochii de la el. Abia astept sa-l vad la colectie (cred ca nu mai am mult de asteptat). Aripioare la ac!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
olteanu rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 04 Oct 2010, 21:22 |
|
Membru din: 06 Noi 2005, 03:17 Mesaje: 1982 Locatie: Slatina Nume forum:1
|
|
Am mai zis eu ca tu esti omul faptelor, nu al vorbelor. Ai lucrat cu atata pasiune acest peisaj de m-ai lasat fara cuvinte. Bravo, Karmen! Felicitari!
_________________ Rodica - Gargarita Raza-De-Soare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Balan Daniela
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 05 Oct 2010, 09:03 |
|
Membru din: 03 Apr 2006, 11:36 Mesaje: 3681 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Karmen, este extrem de frumos acest model. De abia astept sa il vad inramat.
_________________ Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ionita Victorita
|
Subiectul mesajului: Re: Ulita copilariei - goblen lucrat de Karmen Scris: 05 Oct 2010, 10:56 |
|
Membru din: 02 Sep 2007, 07:10 Mesaje: 817 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Karmen, ma pot muta intro casuta? Este minunata pictura cu acul pe care ai facut-o. Felicitari si multumesc pentru regalul culorilor si pentru amintirile din copilarie. Pupici,
_________________ Victory - Gargarita-Soare-n-Suflet
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|