Acum este 28 Iun 2026, 23:36

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 07 Mar 2014, 14:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2014, 09:53
Mesaje: 1001
Nume forum:1
Doinita, m-ai surprins placut, eram curioasa cum stai cu modelul acesta si am vazut finalul.
Foarte frumos. Felicitari!

_________________
Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 08 Mar 2014, 22:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Frumusica, Oksanna, Maru, multumesc pentru vizita si frumoasele cuvinte. Mult spor si voua.
Cu drag.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 12 Mar 2014, 14:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Felicitari pentru finalizarea unei iconite atat de frumoase si expresive, Doinita.
Pup cu drag.

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 12 Mar 2014, 17:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2012, 23:12
Mesaje: 805
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Foarte frumos finalul. De fiecare data cand vad privirea Mantuitorului raman fascinata de frumusetea si calmul ochilor lui. Felicitari!

_________________
Opriti-va si mirositi floarea prieteniei.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 12 Mar 2014, 20:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Felicitari, Doinita!
Ai un avatar foarte frumos, felicitari.
Cu drag,

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 15 Mar 2014, 20:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari, Doinita!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 15 Mar 2014, 21:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Ian 2011, 15:54
Mesaje: 3769
Locatie: Galaţi
Nume forum:1
Draga mea Doinita, rusine sa-mi fie.
Eu vin sa iti vizitez topicul si sa iti admir frumoasa icoana si tu spre marea mea rusine vii cu frumosul final.
Cand l-ai lucrat atat de repede, de nu am apucat sa vad decat inceputul si sfarsitul?
Felicitarile mele, scumpa mea gargarita harnicuta.
De acum inainte voi tine minte, sa vin mai des in vizita la tine, ca sa nu mai prind doar finalul.
Te felicit, pentru cat de minunat, frumos si ingrijit ai lucrat aceasta minunata icoana.
Felicitari, scumpa mea.
La cat mai multe astfel de modele iti doresc.
Pupici pe inimioara.

_________________
Gargarita-Dulceata-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 16 Mar 2014, 15:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2014, 13:02
Mesaje: 1651
Nume forum:1
Multumesc din suflet pentru urari dragele mele. Pot sa va spun, ca am pus iconita cat mai aproape, sa o pot vedea in orice moment.
Cu drag.

_________________
Gargarita-Parfum-de-Orhidee


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 16 Mar 2014, 15:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Dec 2011, 21:29
Mesaje: 7492
Locatie: Mangalia
Nume forum:1
Felicitari Doinita, pentru finalizarea minunatei Icoane.
Spor si la celelalte proiecte ale tale!
Te asteptam poate si cu o hainuta noua.
Te pup cu drag.

_________________
Gigik - Gargarita-de-la-Malul-Marii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Mantuitorul - goblen lucrat de Doinita
MesajScris: 23 Mar 2014, 01:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Felicitari Doinita!
Este o icoana foarte frumoasa.
Te pupa,

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania