Acum este 25 Iun 2026, 06:39

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Fata frumoasa!
MesajScris: 21 Oct 2009, 15:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Iun 2006, 14:04
Mesaje: 352
Nume forum:1
Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007

Recunoasteti?




Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007





Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007





Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007




Replica: Zau ca este! by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007




Replica: Mai ai? by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007


Hai, mai pune repede ca plec sa ma dau cu placa pe partie.




Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007





Replica: Este fata ta? by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007


Iti vine sa o mananci!




Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007


Ce te intereseaza?




Replica: Intreb si eu, by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007


ca pelicanul, na!




Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007





Replica: Mama! by Gigi Hanta (92 mesaje), la 28-12-2007


Ce pufoasa? Este Alice?




Replica: Fata frumoasa!by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007


Am zis: Fata frumoasa!




Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007





Replica: Ma uit ca by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007


ala din poza de mai jos!
Esti norocos, batrane!




Replica: Fata frumoasa!, by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007





Replica: Marian, by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 28-12-2007


daca fata din imagine este (te citez):
fata pe care o admira fiecare baiat din gasca noastra, fata pe care fiecare fata si-o dorea prietena, fiecare mama de baiat si-o visa drept nora si orice sef, subalterna.
atunci, felicitari! Ai o floare! Iar tu esti un print, probabil!




Replica: Dai din casa? by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007


Povesteste cum ai pescuit!




Replica: Atentie!, by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007


Fetele frumoase cer bani!




Replica: Puiu, by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 28-12-2007


fetele frumoase de azi, isi castiga singure banii si nu seamana cu cele din generatia trecuta ce roboteau toata ziulica ca barbatul sa-i strecoare ceva maruntis, seara.




Replica: Si eu by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007


am o veverita cam nervoasa, in casa...




Replica: Ehei! by Doi na (598 mesaje), la 28-12-2007


S-au dus timpurile de odinioara!




Replica: Ai marcat, Mariane! by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007


Este frumoasa! Stie sa schieze sau sa se dea cu placa?




Replica: Du-te la joaca by Anisoara Nichita (236 mesaje), la 29-12-2007


Du-te la joaca, fa ce-ti place, rizi si canta
Primeste-n viata ceea ce e dulce
Iubeste viata ce prin tine curge
In armonie vesela si fericire sfanta"

AY


Replica: Frumoasa fata, Mariane! by cucos catalina (1635 mesaje), la 31-12-2007


Acum nu shtiu cu al cui "avut" te lauzi tu, dar ai gusturi bune!




Replica: Fata frumoasa! by Stanoiu Constantin (259 mesaje), la 02-01-2008





Replica: Chiar ca da!, by cucos catalina (1635 mesaje), la 02-01-2008


Uite cate priviri a atras!




Replica: Uite, by Manaila Carmen (150 mesaje), la 06-01-2008


la ce privesc cei 7 viteji ai tai, Catalina!





Replica: Nu!by cucos catalina (1635 mesaje), la 06-01-2008


Eu ma tem de lupi! Nu pot sa ma uit nici in reclamele unde apar lupi. Mai bine cei 7 viteji mici se uita in copac. Uite ce s-a intamplat!




Replica: `nteles, Sefa! by Gigi Hanta (92 mesaje), la 08-01-2008





Replica: `nteles, Sefa!, by Lacramioara Popescu (291 mesaje), la 12-01-2008


Vezi, Gigi ca Gargarita poate sa inteleaga ca ai facut un egal intre oaia din imagine si ea. Asa cum te cunosc eu de pe forum iti lipseste capacitatea de a fi mitocan, ceea ce este o mare calitate in ziua de astazi, dar banuiesc ca pe viitor ar trebui sa explici.
Ca sa intelegi de ce scriu asta: am deschis aici, am citit si am inteles ca imaginea are ca titlu `nteles, Sefa!, dar persoana de langa mine m-a contrazis. De asta spun, ca ar trebui sa te mai explici din cand in cand...




Replica: `nteles, by Marian Topala (541 mesaje), la 05-05-2008


sefa, Lacramioara!
Te-ai suparat, Cata?


_________________
Marian - Gargarelul-Rasfatzat


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania