Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 Recunoasteti?

Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Zau ca este! by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007
Replica: Mai ai? by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007 Hai, mai pune repede ca plec sa ma dau cu placa pe partie.

Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Este fata ta? by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007 Iti vine sa o mananci!

Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 Ce te intereseaza?

Replica: Intreb si eu, by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007 ca pelicanul, na!

Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Mama! by Gigi Hanta (92 mesaje), la 28-12-2007 Ce pufoasa? Este Alice?

Replica: Fata frumoasa!by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 Am zis:
Fata frumoasa!
Replica: Fata frumoasa! by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Ma uit ca by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007 ala din poza de mai jos!
Esti norocos, batrane!

Replica: Fata frumoasa!, by Marian Topala (541 mesaje), la 28-12-2007 
Replica: Marian, by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 28-12-2007 daca fata din imagine este (te citez):
fata pe care o admira fiecare baiat din gasca noastra, fata pe care fiecare fata si-o dorea prietena, fiecare mama de baiat si-o visa drept nora si orice sef, subalterna. atunci, felicitari! Ai o floare! Iar tu esti un print, probabil!

Replica: Dai din casa? by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007 Povesteste cum ai pescuit!

Replica: Atentie!, by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007 Fetele frumoase cer bani!

Replica: Puiu, by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 28-12-2007 fetele frumoase de azi, isi castiga singure banii si nu seamana cu cele din generatia trecuta ce roboteau toata ziulica ca barbatul sa-i strecoare ceva maruntis, seara.

Replica: Si eu by Puiu Mic (208 mesaje), la 28-12-2007 am o veverita cam nervoasa, in casa...

Replica: Ehei! by Doi na (598 mesaje), la 28-12-2007 S-au dus timpurile de odinioara!

Replica: Ai marcat, Mariane! by Serban Birtalan (348 mesaje), la 28-12-2007 Este frumoasa! Stie sa schieze sau sa se dea cu placa?

Replica: Du-te la joaca by Anisoara Nichita (236 mesaje), la 29-12-2007 Du-te la joaca, fa ce-ti place, rizi si canta
Primeste-n viata ceea ce e dulce
Iubeste viata ce prin tine curge
In armonie vesela si fericire sfanta"
AY
Replica: Frumoasa fata, Mariane! by cucos catalina (1635 mesaje), la 31-12-2007 Acum nu shtiu cu al cui "avut" te lauzi tu, dar ai gusturi bune!

Replica: Fata frumoasa! by Stanoiu Constantin (259 mesaje), la 02-01-2008 
Replica: Chiar ca da!, by cucos catalina (1635 mesaje), la 02-01-2008 Uite cate priviri a atras!

Replica: Uite, by Manaila Carmen (150 mesaje), la 06-01-2008 la ce privesc cei 7 viteji ai tai, Catalina!

Replica: Nu!by cucos catalina (1635 mesaje), la 06-01-2008 Eu ma tem de lupi! Nu pot sa ma uit nici in reclamele unde apar lupi. Mai bine cei 7 viteji mici se uita in copac. Uite ce s-a intamplat!

Replica: `nteles, Sefa! by Gigi Hanta (92 mesaje), la 08-01-2008 
Replica: `nteles, Sefa!, by Lacramioara Popescu (291 mesaje), la 12-01-2008 Vezi, Gigi ca Gargarita poate sa inteleaga ca ai facut un egal intre oaia din imagine si ea. Asa cum te cunosc eu de pe forum iti lipseste capacitatea de a fi mitocan, ceea ce este o mare calitate in ziua de astazi, dar banuiesc ca pe viitor ar trebui sa explici.
Ca sa intelegi de ce scriu asta: am deschis aici, am citit si am inteles ca imaginea are ca titlu
`nteles, Sefa!, dar persoana de langa mine m-a contrazis. De asta spun, ca ar trebui sa te mai explici din cand in cand...

Replica: `nteles, by Marian Topala (541 mesaje), la 05-05-2008 sefa, Lacramioara!
Te-ai suparat, Cata?
