Acum este 25 Iun 2026, 08:18

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: 50 ani
MesajScris: 21 Oct 2009, 15:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
50 ani by Bica Nistor (1427 mesaje), la 19-12-2007

Cand eram tanara spuneam o sa vezi tu cand o sa am 50 de ani. Am trecut de 50 de ani şi n-am văzut nimic.




Replica: G.G.Marquez by cucos catalina (1635 mesaje), la 19-12-2007


Ash dormi mai putzin, dar ash visa mai mult, intzelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem shaizeci de secunde de lumina. Ash merge cand ceilatzi se opresc, m-ash trezi cand ceilaltzi dorm. (...)
Am invatzat ca un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice.


Poate nu vrei sa vezi, Bica, dar eu shtiu ca inima ta asha arata. Itzi salut respectuos varsta, stadiul de viitoare bunica. Cand nepotzelul va fi la tine in bratze, va avea multe de auzit.




Replica: La multi ani, Bica! by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 20-12-2007


Tu esti tanara chiar daca ai varsta intelepciunii, iar de vazut mai sunt atat de multe...


Replica: O floare pentru tine. by Vasiliu Letitia (1516 mesaje), la 20-12-2007





Replica: Nici o grija, Bica! by Doruletz Mic (1032 mesaje), la 20-12-2007


Si eu cand eram copil spuneam o sa vezi tu cand o sa am eu 20 de ani. Am trecut de 20 de ani şi n-am văzut nimic! As vrea, totusi ca la 50 sa pot spune ceva.
Oare chiar nu este posibil?




Replica: Important este by Ioana Manescu (142 mesaje), la 20-12-2007


sa visam, sa speram...




Replica: Si by Mihaela Stanica (125 mesaje), la 22-12-2007


sa ne bucuram!




Replica: Vise, by Bica Nistor (1427 mesaje), la 05-05-2008


de bunicuta. Fetelor, eu pe 50 l-am bifat mai de mult.


_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania