Acum este 25 Iun 2026, 06:35

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Va plac filmele indiene?
MesajScris: 19 Oct 2009, 18:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Iun 2006, 14:04
Mesaje: 352
Nume forum:1
Va plac filmele indiene? by Marian Topala (541 mesaje), la 05-03-2008

Nici mie... doar fetele...



Replica: Sunt frumoase by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 22-07-2008

unele dintre ele. Fetele, nu mai vorbim...
Dansul, cantecul...
Imaginea este din Mandrie si Prejudecata, varianta indiana.



Replica: Nu am by Frunza Nicoleta (3287 mesaje), la 22-07-2008

mai vazut un film indian de foarte multi ani. Nu mai am rabdare.
In copilarie imi placeau, ma duceam la cinematograf cu prietenele. Atunci nu erau asa multe alternative.

Replica: Gandesc, by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 22-07-2008

asemeni Nicoletei: nu mai am rabdare. In trecut am vizionat si eu la cinematograf.

_________________
Marian - Gargarelul-Rasfatzat


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Va plac filmele indiene?
MesajScris: 19 Oct 2009, 20:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Oct 2005, 10:05
Mesaje: 479
Locatie: Targoviste
Nume forum:1
Marian, de regula fetele frumoase din filme sunt din nordul Indiei. Acolo, cica este parca o alta civilizatie. Nu am apucat sa ajungem acolo cu toate ca ne-am fi dorit.
Cu rabdare mai multa si reusesti sa vezi un film.

_________________
Daniela - Gargarita-Statornica-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania