|
Acum este 24 Iun 2026, 21:45
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
|
Pagina 1 din 1
|
[ 1 mesaj ] |
|
| Autor |
Mesaj |
|
Stanoiu Constantin
|
Subiectul mesajului: Autostrada Scris: 09 Ian 2010, 15:59 |
|
Membru din: 14 Iun 2008, 23:14 Mesaje: 182 Nume forum:1
|
|
Un ardelean se trezeste dimineata si cand se uita pe geam vede trei insi care faceau poze. Ardeleanul suparat iese din casa si se duce la ei. - Pai ce faceti voi aici ma' la mine in ograda? - Masuram bade. - Da ce masurati mai? - Pai pe aici o sa treaca autostrada Transilvania. Ardeleanul sta si se gandeste: - Da o sa treaca multe masini p-acilea? - Pai logic ca o sa treaca. - Aha.. si cam cate? - Ei cate... sute, mii.... - Si o sa treaca si noaptea? - Pai sigur ca da. - Da pi*da mamii lor... io' sa stau sa le deschid poarta la fiecare?
_________________ Constantin - Nimeni nu este inutil cat timp are un prieten.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pagina 1 din 1
|
[ 1 mesaj ] |
|
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|