|
Acum este 27 Iun 2026, 09:53
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
|
Pagina 1 din 1
|
[ 3 mesaje ] |
|
| Autor |
Mesaj |
|
Lacramioara Popescu
|
Subiectul mesajului: Cada de apa Scris: 12 Ian 2010, 09:09 |
|
Membru din: 01 Dec 2008, 23:46 Mesaje: 510 Nume forum:1
|
|
Un jurnalist întreaba directorul unei case de nebuni: - Care este testul ce se efectueaza pentru a externa un bolnav? - Umplem cada cu apa, punem alaturi o lingura si o cana. Îi cerem pacientului sa goleasca cada de apa. Jurnalistul, zâmbind, spune: - Orice om normal ar lua cana. - Nu, un om normal ar scoate dopul de la cada...
_________________ Lacra - Gargarita-Nume-de-Floare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ionascu Alexandra
|
Subiectul mesajului: Re: Cada de apa Scris: 12 Ian 2010, 13:41 |
|
Membru din: 14 Feb 2008, 22:17 Mesaje: 174 Nume forum:1
|
|
Vai de mine! Nici eu nu sunt normala ca vroiam sa spun: cana.
_________________ Sandra - Gargarita-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Albei Adina
|
Subiectul mesajului: Re: Cada de apa Scris: 12 Ian 2010, 13:43 |
|
Membru din: 02 Dec 2009, 16:28 Mesaje: 1745 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Cred ca toti am fi niste nebuni. Este un joc al detaliilor. Oricum, este buna gluma!
_________________ Dina - Gargarita-Sinceritate
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pagina 1 din 1
|
[ 3 mesaje ] |
|
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|