Acum este 26 Iun 2026, 01:16

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 13:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Lena, imi pare bine sa te cunosc. Cred ca avem aceleasi pasiuni, iubim arta goblenului si trandafirii.
Te imbratisez dulce.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 14:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Imi pare bine, Lena sa te cunosc, atat pe tine cat si pe celelalte gargarite pe care le-am vazut in fotografiile lor.
Sa ramaneti frumoase, tanare si sanatoase, precum v-am vazut pe fiecare.
Va trimit multe imbratisari si multi pupici.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 14:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Incantata de cunostinta, Lena. Inca o data, fotografia ne confirma ceea ce deja stiam: o persoana gingasa si placuta.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 14:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Lena, imi pare bine sa te cunosc.
Esti o frumoasa si-ti multumesc pentru trandafiri.
O imbratisare calda iti trimit cu mult drag.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 14:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Apr 2007, 20:27
Mesaje: 164
Nume forum:1
Lena, incantata sa intalnesc inca o gargarita frumoasa.
Multumesc pentru buchetul de roze ce il imparti cu noi.

P.S. Aici suntem toate de aceeasi varsta (ma refer la apelativul doamna).

_________________
Liliana - Un prieten este cineva care te cunoaste asa cum esti, intelege ce ai fost, accepta ce ai devenit si, cu blandete, te lasa sa cresti in continuare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 16:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Lena, imi pare bine de cunostinta! Ai iesit foarte bine in fotografie. Daca ai prins buchetul miresei, inseamna ca te-ai casatorit sau ca in curand ai s-o faci? Stii tu, exista o superstitie sa prinzi acel buchet.
Iti urez o zi senina si spor la goblen.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 19:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Fetelor, cate mesaje frumoase. Va multumesc pentru cuvintele pline de caldura pe care le-ati scris. Va imbratisez pe toate tare-tare.

"Viitoare mireasa" - inca nu sunt in postura asta, doar s-a intamplat sa prind buchetul. Doamne-Doamne stie mai bine, cand si ce a rezervat pentru fiecare dintre noi.

Liliana, stiu ca registrul de comunicare pe forum este la per tu, insa am folosit "doamna" pentru a evita cacofonia (nu mi-a venit alta idee de evitare, pe moment). Toate de aici suntem niste gargarite tinere, harnicute si vesnic neobosite din zborul nostru din floare-in-floare (a se citi: din goblen-in-goblen).

Va sarut, cu mult respect si apreciere pe fiecare dintre voi, pe amandoi obrajorii.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 12 Mai 2010, 19:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Apr 2007, 20:27
Mesaje: 164
Nume forum:1
Lena, cat poti fi de dulce!
Iti doresc sa fii mireasa numai pentru cel va merita toate darurile cu care esti inzestrata.

_________________
Liliana - Un prieten este cineva care te cunoaste asa cum esti, intelege ce ai fost, accepta ce ai devenit si, cu blandete, te lasa sa cresti in continuare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 07:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Incantata de cunostinta, Lena!
Imi place cum privesti "pe sub sprancene". Parca este privirea unui copil ce a facut o nazbatie si cere iertare. Dar, cred, ca mai bine se potriveste cu a unei tinere indragostite.
Pupici.

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 13 Mai 2010, 08:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Liliana, multumesc inca o data.

Georgeta, m-ai prins: sunt indragostita, vesnic indragostita de arta, de frumos, de sufletele calde ale gargaritelor de pe forum, vesnic indragostita de arta goblenului.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania