Acum este 28 Iun 2026, 11:08

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 09 Sep 2010, 21:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2010, 15:08
Mesaje: 66
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Va prezint o fotografie cu mine si Steffy, o papusa de portelan din colectia mea.





Va imbratisez cu mult drag.

_________________
A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 09 Sep 2010, 21:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ena, incantata de cunostinta! Si tu esti tinerica si frumusica.

Pupici.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 09 Sep 2010, 22:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Ena, Ria, incantata sa va cunosc.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 10 Sep 2010, 07:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ena, imi pare bine sa te cunosc. Papusica ta imi place foarte mult. Bine ai venit!

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 10 Sep 2010, 09:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Frumusele amandoua: si tu si papusica. Bine ai venit si zbor lin prin gradinita!

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 10 Sep 2010, 09:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Ena, incantata de cunostinta!
Pupici.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 10 Sep 2010, 18:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2010, 15:08
Mesaje: 66
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Va multumesc din suflet si eu ma bucur sa fiu printre voi.

Multime de pupici si imbratisari.

_________________
A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 10 Sep 2010, 23:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Ena, imi pare bine sa te revad. Si mie imi plac papusile foarte mult, am si cateva de portelan, numai ca sotului meu ii este cam frica de ele (!)

Doi na, echipa de lucru va fi aceeasi si la noul magazin, sunt foarte multumita de angajatii mei, dupa multi ani de cand avem aceasta afacere, in fine, avem un grup de oameni inimosi si constiinciosi in ceea ce priveste munca. In plus, ne intelegem foarte bine cu ei, ne reunim la zile de nastere sau la cate o petrecere cand avem ocazia.
Cred ca zilele ascetea ma decid daca adoptez un pisicut pe care l-am salvat din mijlocul unei auto-piste foarte circulate. Il calca masina in mod sigur daca nu il luam de acolo. In plus, era totalmente infestat de purici si cu urechile vai de ele din cauza acestora. Acum l-am lasat la cabinetul veterinar pana se face mai bine si sa vedem ce se mai intampla.

Va doresc tuturor zile frumoase si senine.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 11 Sep 2010, 08:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2007, 17:52
Mesaje: 2461
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Danuta, daca acest pisicut ti-a iesit in cale, eu zic sa nu eziti. Iubirea mea din lumea animalelor s-a "consumat" tot asa datorita unui pisoias salvat pe timp de furtuna, si care timp de cateva saptamani a dormit numai cu mine, si numai in patul meu. Eram la facultate si micutul m-a ajutat sa trec cu bine peste o sesiune destul de stresanta. Din pacate, cand sesiunea s-a terminat a trebuit sa-l abandonez, colega de camera imi promisese ca o sa-l ia la ea la tara, dar acest lucru nu s-a mai intamplat. Nici pana astazi nu stiu care a fost pana la urma soarta acelui micut.

Deci daca ai ocazia si posibilitatea sa ai grija de el, nu ezita. Vei regreta mai tarziu ca nu ai facut-o.

Tot voiam sa te intreb: care este obiectul afacerii tale?

_________________
Oana - Gargarita-Floare-Calatoare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania