Acum este 28 Iun 2026, 06:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 15:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Viorela, sunt bucuroasa sa te cunosc. Sunteti o pereche frumoasa si senina.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 17:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Sep 2007, 07:10
Mesaje: 817
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Sunteti foarte frumosi!

Viorela am deschis topic la Bun venit in gradina Gargaritelor.
Daca vrei sa ne prezinti ce ai lucrat, fa-ti colectie la Femeia legenda si cu ce ai acum in lucru deschide serial la De la set la goblen.
Te asteptam cu mult drag.

_________________
Victory - Gargarita-Soare-n-Suflet


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 17:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2010, 22:19
Mesaje: 348
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Buna Victory, eu am doua mici bijuterii incepute Iconita si Fecioara Maria cu pruncul in sectiunea de la set la goblen lucrat si am si o ladita de zestre.
La femeia legenda nu m-am inscris inca pentru ca nu am finalizat nici un goblen.
Multumesc pentru primire si pentru cuvintele frumoase insa mi s-a mai facut o primire "Viorela bun venit in gradina noastra".
Sper sa nu fie nici o problema.
Pupici

Ralu, multumesc frumos pentru aprecieri.
Pupici.

_________________
Prietenul este cel cu care râzi, plângi şi te rogi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 20:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Ian 2006, 23:15
Mesaje: 3387
Locatie: Suceava
Nume forum:1
Fetelor, am facut si eu o schimbare in look-ul meu.
Sper doar sa ma mai recunoasteti.



Va pupa dulce,

_________________
Iulia - Gargarita Iulie

Răcoarea serii
peste fânul din car
odihnesc stele...


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 20:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Iulia, iti sta foarte bine asa. Felicitari, pentru alegere.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 21:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Iulia, ce bine iti sta! Iar ochisorii tai albastri, ma dau gata.
Te imbratisez cu mult drag.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 21:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Viorela, imi pare bine sa te cunosc. Sunteti o pereche frumoasa.
Iulia, asta da schimbare radicala. Imi place.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 18 Noi 2010, 22:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Iulia, ce bine iti sta! Ce schimbare radicala?! Sa sti ca iti sta foarte bine, de fapt esti si erai draguta oricum. Imi place foarte mult, parca esti o adolescenta.
O calda imbratisare si mii de pupici, draga mea prietena.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 19 Noi 2010, 05:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Sep 2007, 06:43
Mesaje: 1513
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Iulia, noua coafura iti vine de minune,dar albastrul ochilor tai bate tot !Sa fii sanatoasa si fericita!
Viorela, bun venit! Sa stii ca faceti o pereche potrivita.

_________________
Gargarita-Nuna-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 19 Noi 2010, 08:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Katerina, ma bucur sa te cunosc. Fotografia cu voi este foarte frumoasa.
Viorela, bine ai venit in gradina noastra! Sunteti o pereche frumoasa si ma bucur ca ne-ai dat ocazia sa va cunoastem.
Iulia, iti vine de minune noul look. Si Karmen are dreptate, parca esti o adolescenta.
Gargarite harnicute, este o placere sa ne regasim toate in acest spatiu unic, pus la dispozitie de TTT.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania