Acum este 28 Iun 2026, 05:02

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 21:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Lena tu esti din Valcea?
Multumesc pentru bomboane si pentru cuvintele frumoase.
Te pup, draga mea.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 21:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Nu eu, mama era vâlceancă (de-asta am spus 50%), iar mie îmi place să îmi petrec vacanţele de vară la bunicii de acolo şi să merg ori de câte ori am ocazia în Republika del Sol (aşa cum e denumit Rm Vâlcea pe aplicaţia Facebook) - şi pentru mine da, este o locaţie a soarelui, care alungă cele mai grele ierni ale sufletului.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 22:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Ma bucur asa de mult ca macar o parte din tine este valceanca.
Mama ta era din oras sau din vreun sat?
Te pup.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 22:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Adelina, o să încerc mâine să îţi trimit un mesaj privat cu id-ul meu de messenger, dacă îţi face plăcere să vorbim, ca dacă continuăm discuţia aici, o să fim considerate off-topic, şi să nu o supărăm pe Adminica. În cazul în care nu se pot trimite mesaje private între utilizatorii forumului, o să găsesc o modalitate de a-ţi trimite id-ul meu.

Te sărut, o seară frumoasă să ai!

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 22:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
De acord, Lena. Imi faci o mare bucurie.
Te pup si o seara frumoasa. Sau mai zis, bine noapte buna.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 22:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Adelina, sunteti o pereche frumoasa si potrivita, o sa aveti copii tare blonzi.
Te pup si iti doresc sa fii fericita.

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 22:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Danuta, m-ai facut sa rad cu copii blonzi.
Multumesc pentru cuvintele frumoase.
Te pup.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 24 Noi 2010, 22:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Sunteti o pereche frumoasa, Adelina, iar intelegerea sufleteasca dintre voi se vede foarte bine.

Lena, mi-ai adus aminte si mie de putinele vacante pe care le-am petrecut la bunicii din Dragasani, iar vara imi amintesc ca erau calduri tropicale, soare ca acolo, rar vedeam. Ce vremuri frumoase au fost!

Va imbratisez pe amandoua si va doresc numai bine.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Noi 2010, 08:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2010, 22:19
Mesaje: 348
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Adelina, sunteti o pereche potrivita si frumoasa.
Multa sanatate va doresc si toate cele bune.
Pupici

_________________
Prietenul este cel cu care râzi, plângi şi te rogi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 25 Noi 2010, 17:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Ralu, mă bucur că ţi-am amintit de vremurile frumoase din viaţa ta. Şi, da, ai dreptate, soare ca acolo mai rar întâlnim. Eu, una sunt dependentă de soare, căldura este singurul vehicul cu care pot călătorii prin viaţă, de aceea îmi şi place acolo vara, - pentru că mereu este un soare benefic, călduros, însă nu irespirabil, în mai puţine cuvinte: este perfect pentru mine!

Adelina, am văzut că nu se pot trimite mesaje private între utilizatori, însă, atunci când eşti online pe forum, o să scriu un mesaj în subiectul acesta cu id-ul meu, pe care ulterior o să-l editez/şterg, pentru a nu rămâne public.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania