Acum este 24 Iun 2026, 18:25

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 166 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 13:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Astazi sau maine trebuie sa primesti. Eu stau in Giurgiu si mie imi sosesc coletele exact la o saptamana dupa ce au fost trimise.

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 13:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Multumesc mult pentru raspuns, draga Mireille.

_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 13:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Iun 2010, 11:23
Mesaje: 947
Nume forum:1
Nu ai pentru ce, Ovidia. Oricand cu mare placere daca stiu ceva, spun tuturor.

_________________
Gargarita-Ruga-si-Sarut-de-Prietenie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 16:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Am si eu o intrebare.
Atunci cand scrieti mesaje lungi (ca cel scris de mine in topicul copiilor), vi se intampla ca la un moment dat scrisul sa aiba tendinta de a merge in jos fara ca sa-l puteti urmarii si vedea ce scrieti? Nu mai zic daca vreau sa selectez partea de jos unde as vrea sa dau un alt format la ceea ce am scris, vine selectat aproape tot textul.
Daca da, ce solutii ati gasit?
Daca nu, poate tot ma ajuta careva, ca tare inervant mai e (hi, hi!).

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 16:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Sep 2006, 03:46
Mesaje: 113
Nume forum:1
Ce browser folosesti, Anca?

_________________
Serban - Gargarelul-PC-Addicted


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 16:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Serbane, dar pe faza ai fost! Sau ai vazut disperarea unei neindemanatice in ale calculatorului? Indiferent cum e, multumesc pentru promptitudine.
Poate sunt un caz de compatimit, dar eu folosesc Internet Explorer (pentru ca imi place), Opera (cautari pentru studiile mele) si Mozilla (de cand Ralu, mi-a vandut pontul pentru fotografii). Sper ca nu sunt un caz atat de grav (hi, hi!). Ultimul mesaj l-am scris cu Internet Explorer.
Astept verdictul tau.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 16:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Anca, si mie mi se mai intampla cateodata, iar eu folosesc intotdeauna Firefox. Internet Explorer nici nu indraznesc sa il deschid ca imi blocheaza tot calculatorul.
Sunt si eu curioasa care ar fi cauza, cu toate ca ceva banuieli le am.
Serbane, te asteptam.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 16:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Sep 2006, 03:46
Mesaje: 113
Nume forum:1
Anca, la mine, mana lunga a intamplarii.
IE nu suporta forumurile de tip phpBB. Incearca cu altul. Opera?
Ciao!

_________________
Serban - Gargarelul-PC-Addicted


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 17:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Ralu, daca tot sunt pusa pe shotii, cred ca solutia cea mai simpla este sa nu mai scriu mesaje atat de lungi (hi,hi!).

Ce, ciao, Serbane!?
Cu Opera, nu pot ramane autentificata si de aceea nu o folosesc (deci, alta problema). Cred, mai degraba ca voi folosi Mozilla sa vedem cum va fi. Asta numai cand ma voi decide sa mai scriu mesaje atat de lungi.
Multumesc oricum.

Acum, Ciao si multumesc.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Am si eu o intrebare
MesajScris: 28 Apr 2011, 17:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Anca, eu mai 2 solutii:
1. sa scrii mesajul in alt editor de text si pe urma sa il copii si poate dupa aceea nu iti mai da probleme;
2. sa maresti spatiul de scris, tragand de coltul din dreapta jos, dinainte de a scrie, asa vezi mesajul mai bine.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 166 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania