|
Acum este 27 Iun 2026, 09:16
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
|
Pagina 1 din 1
|
[ 1 mesaj ] |
|
| Autor |
Mesaj |
|
Radu Roxana Mariana
|
Subiectul mesajului: Cum as putea sa-mi vand goblenurile? Scris: 10 Noi 2009, 11:23 |
|
Membru din: 04 Noi 2006, 16:05 Mesaje: 12 Nume forum:1
|
|
Cum as putea sa-mi vand goblenurile? by Plesea Iuliana (2 mesaje), la 31-10-2008
Eu sunt noua pe acest site si v-as ruga sa mi spuneti cum as putea sa vand si eu goblenurile mele ca ma chinui cam de mult timp. Multumesc.
Replica: Iuliana foarte simplu, by STAICU LUMINITA (617 mesaje), la 31-10-2008
daca ai modele lucrate de la Rogoblen, le postezi la Modele lucrate. Mult succes la postat si bine ai venit!
Replica: Multumesc by Plesea Iuliana (2 mesaje), la 01-11-2008
mult, Roxana. Nu ma gandeam ca o sa mi raspunda cineva asa de repede. Pupici.
Replica: Iuliana, by Silvia Har (697 mesaje), la 03-11-2008
vezi ca le poti posta si la Generalitati, chiar pe forum, cu titlul Vand goblen. De ce nu iti faci si tu o galerie ca sa iti ramana amintire, aici? Pupici.
_________________ Roxanar - Gargarita-Cosanzeana
|
|
| Sus |
|
 |
|
Pagina 1 din 1
|
[ 1 mesaj ] |
|
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|