Acum este 15 Mai 2024, 07:07

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Modele imprimate si inramate - De ce nu?
MesajScris: 12 Iun 2009, 15:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Iun 2009, 13:20
Mesaje: 14
Nume forum:1
Modele imprimate si inramate - De ce nu? by Victoria Popa (34 mesaje), la 09-02-2006

Asa cum au fost ele realizate, modelele imprimate pot fi si ele inramate. De ce nu? Frumosul este relativ si ceea ce pentru unii nu pare atat de remarcabil, pentru altii el poate fi o adevarata minune... Asa ca sunt precis foarte multi oameni care se pot bucura de un goblen imprimat si inramat la fel de mult ca si altii care admira opere de arta ...


Replica: Sa nu razi! by Admin TTT (3831 mesaje), la 09-02-2006


Sa nu razi, dar sa stii ca si acestea au cautare! Este mai usor, mai rapid si pana la urma iti rezolva un colt de perete. Celor care ne-au cerut aceasta varianta, le-am propus sa le realizam modelul pe material panzat. Ei, iese fain, tare! Mai mult, am avut cateva cereri de a realiza un tablou inramat cu un buchet de flori sau cu un peisaj pe material panzat. Le-am realizat, dar am avut inspiratia sa ne intrebam clienta pentru cine realizeaza acel tablou. Atunci cand am aflat ca tabloul respectiv urma sa fie facut cadou, am plusat si am intrebat daca nu vrea sa apara si o data sau o urare inscrisa pe acel tablou, la vedere, ca o semnatura. Ei, asa s-a nascut un alt produs personalizat la care firma nu a facut reclama pentru ca, oricum comenzile au venit de la sine. Imagineaza-ti o vaza in care sunt bujori roz, totul pe un fundal diafan. Jos, in dreapta tabloului este scris: La multi ani, Aida! urmat de data zilei aniversare a Aidei!

Replica: Am facut by Stefania Crudu (166 mesaje), la 21-03-2008

o obsesie pentru o imagine si da, sunt de acord ca este o idee. Vreau sa-i daruiesc bunicii tabloul de mai jos imprimat si inramat. Este si ea o obsedata de liliac. Am gasit imaginea de mai jos postata de Nicoleta care nu o are decat in acest format mic. Daca vi se intampla sa o gasiti cu rezolutie mare, o vreau neaparat. Va multumesc, dinainte.



Replica: Nup! by Serban Birtalan (343 mesaje), la 22-03-2008

Doar... vezi mai jos



Replica: Cred by Floare de colt (144 mesaje), la 23-03-2008

ca te cunosc Stefania. Am gasit o imagine cu tine...



Replica: Bine ai venit, by Laura Brasoveanu (908 mesaje), la 23-03-2008

Floare de colt! Esti o veritabila gargarita. Alergi din topic in topic cu o viteza de invidiat si lasi in urma parfum de liliac. Daca nu te-ar chema Floare de colt, te-as numi Gargarita Floare de liliac.



Replica: Stefania, by Martis Liliana (87 mesaje), la 07-04-2008


un buchet de liliac pentru tine.
La noi in gradina au boboci, acum.



Replica: Multumesc, by Stefania Crudu (166 mesaje), la 07-04-2008

Liliana. Esti tare draguta daca te-ai gandit sa postezi o imagine special pentru mine. Am vazut si celalalte imagini ale tale. Esti o fiinta tare delicata. Bine ai venit pe topic.
Iti postez si eu cateva flori la fereastra.



Replica: Pentru by Laura Brasoveanu (908 mesaje), la 08-04-2008

ca Lucretia ne-a anuntat ca a inflorit liliacul, am zis sa aduc intai aici, putin parfum pentru bunica ta, Stefania.



Replica: Stefania, by Ilinca Moruzeanu (107 mesaje), la 09-04-2008

si eu am amintiri despre o bancuta de sub un liliac alb unde bunica mea lucra, pe la orele serii, chilim. Este motivul pentru care iti aduc o mostra.



Replica: Multumesc, by Floare de colt (144 mesaje), la 12-04-2008

Laura. Cum abia m-am intors din gradina, am adus si cateva fire de liliac pentru acest colt.


_________________
Victoria - Strain se simte cel care nu are prieteni.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania