Acum este 18 Apr 2024, 03:40

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: O caut pe Liliana Darie
MesajScris: 19 Noi 2009, 16:41 
Neconectat

Membru din: 26 Mai 2005, 08:31
Mesaje: 1
O caut pe Liliana Darie by monica ismail (2 mesaje), la 04-12-2006
Daca cineva ma poate ajuta, - am vazut ca are postate citeva goblenuri. Sunt o cunostinta mai veche si as vrea sa iau legatura cu ea, daca se poate. Adica sper ca este Liliana pe care o stiu. Daca este din Galati.

Replica: Cunostinta by Admin TTT (4020 mesaje), la 04-12-2006
ta are adresa de mail la vedere, pe pagina Modele lucrate. Unii dintre cei ce vand au si numar de telefon. Incearca. Iti urez succes.

Replica: Rugaminte la Admina by monica ismail (2 mesaje), la 04-12-2006
Nu are adresa sau numar de telefon la anuntul postat. Dar daca adminul vrea, poate sa ii trimita mesaj. Nu stiu nimic despre goblen sau foarte putin si tot ce stiu am aflat de la Liliana Darie in timp ce facea Mestecenii si mai ales cind a inceput Cavalcada. Ii povesteam sotului despre goblene, - nimicul care il stiu si i-am zis de unul pe care l-am vazut la o colega de-a mamei mele, Cavalcada care este nemaipomenit. Si, in incercarea mea de a-i arata despre ce vorbesc am cautat sa ii demonstrez si surpriza tocmai cavalcada Lilianei am gasit-o (daca este ea, cum am mai spus) Si, pe aceasta cale am incercat sa o contactez. Multumiri anticipate, chiar daca nu merge mai departe mesajul. Este o experienta frumoasa si interesanta pentru mine.

Replica: Administratorul, by Admin TTT (4020 mesaje), la 05-12-2006
acestui forum nu are drepturi si pe pagina cu Modele lucrate. Pe acea pagina totul este la vedere (date de contact) in asa fel incat cumparatorul si vanzatorul sa poata lucra independent de firma noastra. Daca persoana respectiva se afla in baza noastra de date - aceste informatii sunt tabu.
Mai incearca pe adresa de mail. Poate, intr-o zi, isi va verifica mesajele. Succes!
Sa ai parte de o zi buna.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania